HACETIMIN KABULÜ IÇIN 1000 TANE FİİL SURESI

Allah razı olsun hepinizden kızlar paylaşmışsiniz eksik kalanı giremedim bugün hiç kusura bakmayın. Haftasonu okumayalim demişsiniz. O zaman liste paylaşmıyorum, pazartesi günü için okuma listesini pazar akşamından paylaşırım. Ama bu arada adet olanlar ya da temizlenenler bilgilendirsin ki, paylaşım yaparken ona göre yapayım inşallah

Canim ben bugin okuyamayacagm yarın da okuyamayacagim misafirlik durumlarim var ondan sonra da adet bekliyorum sonrasında da buyuk bi davetim var o arada okuyamam istersen beni listeden çıkarabilirsin canim sonrasında tekrar katilirim insallah devam ederseniz Rakika Rakika

Canim ben bugin okuyamayacagm yarın da okuyamayacagim misafirlik durumlarim var ondan sonra da adet bekliyorum sonrasında da buyuk bi davetim var o arada okuyamam istersen beni listeden çıkarabilirsin canim sonrasında tekrar katilirim insallah devam ederseniz Rakika Rakika
Busracim bugün ve yarin okumicaz zaten.pzt devam.edicez sonra.da.musait olamicaksan sen bilirsin tabiki musait.olunca katilirsin :)

Arkadaslar yarın için yeni listeyi birazdan paylaşıcam inşallah ben de bu aksam yıkanıyorum Allah izin verirse yarın ben de katılcam :))))

X