HACETIMIN KABULÜ IÇIN 1000 TANE FİİL SURESI

Aldim kabul eettim yalniz etiket gelmedi canim

27 MART 2018 DUASI

Her gün akşam ile yatsı namazı arası bir arkadaşımızın haceti için; her birinin başında besmele çekerek 1000 tane Fil suresi okuyoruz. Okurken abdestli olmaya özen gösterelim inşallah.!

LİSTEMİZ:

@Ssy8491
ftmclk
Rakika
efsuni06
@Hayalimdi gercek oldu
K Khvekokusu20
Z Zehra_gns
Gullbahcemm
Reengarenk
annesinineseri
Hıdır kızı İlknur
bezginblog
C cansu_tr
B bahar1143
C cibilicibilisaksak06
Dil-i bitab

Sıra Reengarenk Çiğdem kardesimizde herkes 81 Çiğdem 90 okuyacak.

Mazereti olanlar: @Ssy8491 , @Hayalimdi gercek oldu , C cibilicibilisaksak06

Lütfen herkes ikindiye kadar aldım kabul ettim diyerek bildirim yapsın.

Allah kabul etsin ❤

Son düzenleme:
Simsi geldi etiket :)
Şükürler olsun kriz geçiriyorum bu etiketler yüzünden ama formülü buldum hiç ne önüne ne arkasina yazı yazmadan sadece etiket yazıyorum alt alta bilgi yok sayı yok en ufak bir kelime dahi yok o zaman çıkıyor. Sonra da duzenleye girip mesajdaki eksikleri düzenliyorum

Aldım kabul ettim canım

Aynn ek yazo vs olunca olmuyor :) sevindim ben kontrol ediyorum surekli ama tabi bazi arkadaslarin kontrol etme firsati olmyabilir katilimin artmasindan goruldugu uzre :))

Aynn ek yazo vs olunca olmuyor :) sevindim ben kontrol ediyorum surekli ama tabi bazi arkadaslarin kontrol etme firsati olmyabilir katilimin artmasindan goruldugu uzre :))
Sonuna herkes şu kadar okuyacak bile yazamıyorum ya niye sıkıntı çıkarıyor anlamadım. Neyse biraz uğraştıracak böyle napalim

Sonuna herkes şu kadar okuyacak bile yazamıyorum ya niye sıkıntı çıkarıyor anlamadım. Neyse biraz uğraştıracak böyle napalim
Canim liste degismior zaten bir tane sade liste hazirla kopyala yapistir yaparsin ayni listenin sonuna da az onceki gibi kime ne kadar okunduğunu yazarsin ayri paylasirsin oldu bitti :)

Canim liste degismior zaten bir tane sade liste hazirla kopyala yapistir yaparsin ayni listenin sonuna da az onceki gibi kime ne kadar okunduğunu yazarsin ayri paylasirsin oldu bitti :)
Ayrı paylaşınca gözden kacabiliyor ne kadar okunacak kime okunacak? zaten hepsi öyle kopyala yapıştır yapıyorum olacak olacak

Cigdem kardesimiz icin81 adett aldim kabul ettim

Sıra banamı gelmiş ben hiç bakmadan okuyorum ogün kimin duası ise not alıyorum seriye bağlamışım

Olur inşallah ümidini kaybetme yine yarın haber mi vereceksin aldı kabul etti yazayım mi?

Bu arada test yapppppp :)))
Yok canım ya allahtan ümit kesilmez ama bence yoktur tüp bebek tedavisi ile oldu oğlum ikinci denemem de geçen ay negatifti onun için sanmıyorum..

ben her ihtimale karşı test yapıyorum zaten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…