HACETIMIN KABULÜ IÇIN 1000 TANE FİİL SURESI

Gullbahcemm

Rabbim kabul et duamı
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
1.395
2.192
Kizlar selamun aleykum.sizlerle bi dua paylasmak istedim. Bu duamiz aksam ezani ve yatsi ezani arasinda 1000 tane fiil suresi okumak ve dua etmekle geciyor.

Ben size bu duanın hikmetinden bahsetmek istiyorum.
bundan 4 sene once hacetimiz vardi bi tanıdığımız için.biz bu duamızı ablamla yapmistik ve inanin mucize peygamberler zamaninda olur ama Rabbim bize mukafatini vermişti. Duamizi yaparken yetismez endisesiyle ablam ve ben 500 er tane fiil suresi paylastik ve okuduk ucu ucuna yetti çunku o an ezan okundu agzimiz oruçlu diyede yemek az yiyip namazimizi teker teker kildiktan sonra duamiza sarildik.okuduk elhamdülillah bitirdik ve ablam bana vekaletimi verdim dedi ben de kibleye dönüp Rabbimden o kardeşimiz için duada bulundum. Cok gecmedi kisa bi zaman diliminde kardesimiz hapisteydi ve çikti biz çok sevindik ve ben bildigim dualari her mumin kardeşimle paylasmayi seviyorum. Şuan bende evlat hasreti cekiyorum benimde evladim olsun istiyorum. Sizde evlat sahibi olmak istiyorsaniz yada bi hacetiniz varsa bu hayirda benimle yürur müsünüz.öncelikle duamiz nasil bilgi geceyim.

Yapmamiz gereken aksam ezani ve yatsi ezani arasi her kardesim ben su kadar aldim deyip kalan bu diye sayi söylesin bunu tam 1000 olunca aksam ezani ve yatsi ezani okumaya baslayacagiz ve bitince kibleye donup dua edecegiz Rabbim şu kardeşimizin hacetini gider diyeceğiz.kendimiz icin dua ediyorsak unutmayalim ki bi hacet soylenirken 3 defa hacetim var hacetim var hacetim var diyerek istenilen sey tekrarlanirsa daha da hasil olur. Din kardesine dua ediyorsaniz Rabbim şu kardeşimin hacetine diyerek ismini soylemeniz yeterli eger listedeki kardeşimiz ben evlat istiyom acikça yaziyorsa kardeşimizin haceti salih evlat deyip Rabbimizden duada bulunmamiz geciyo.
Not bu duamizi yaparken abdestli olursak dahada makbul olunur.

Duayi gunduz saatlerinde boluşüp aksam ezaniyla duamiz baslanir yatsi ezani girmeden dua kibleye donulup soylenir.

Biz faydasini elhamdülillah gorduk istedim ki evlat icinde dua edelim belki Rabbim icimizden birinin duasina icabet edecek. Bu hayirda benle yürümeye var mısiniz

Umarim listemiz cabuk kurulur ve dualarimiz kabul olur. Selam ve dua ile
Ben ALLAH'IN izniyle varım kuzum ama biliyosun mazeretliyim şuanda bu arada topiğin hayırlı olsun kuzummm ❤❤❤
Iyiki varsın.....
Saol kuzum ilk senin adini yazacagim ilk sen geldin.Rabbim utandirmasin istiyodum bu duamizida yapalim Rabbim hacetimizi kabul etsin insallah. Bu arada duani yaptim Rabbim kabul etsin insallah

Umarim listemiz cabuk kurulur ve dualarimiz kabul olur. Selam ve dua ile

Saol kuzum ilk senin adini yazacagim ilk sen geldin.Rabbim utandirmasin istiyodum bu duamizida yapalim Rabbim hacetimizi kabul etsin insallah. Bu arada duani yaptim Rabbim kabul etsin insallah
Amin INŞAALLAH kuzum benim ALLAHIM senden razı olsun kuzum

Amin INŞAALLAH kuzum benim ALLAHIM senden razı olsun kuzum
Cumlemizden seherim cumlemizden insallah pazartesi gunu 3 aylara giriyoz insallah oruçlu oluruzda o mubarek zamana erisebiliriz Rabbim bu üç aylar hurmetine salih saliha evlat nasip eder insallah bizlere hacetlerimiz kabul olur insallah

Selamun aleykum kizlar liste devam etmesini istediginiz muddetce devam eder. Haticem eger liste bitse bile senin hacet için biz kendi aramizda yine yapariz emin ol. Zayen 3 aylara giriyoz bu mübarek aylar hurmetine Rabbim dua kapisini açik birakacak. Allahin ayina giriyoz dile kuzum sen istedigini veren Mevlaya O guzel aşkin sahibine kurban olurum.insallah hepimiz hacetimize kavusacağız insallah

Selamun aleykum kizlar liste devam etmesini istediginiz muddetce devam eder. Haticem eger liste bitse bile senin hacet için biz kendi aramizda yine yapariz emin ol. Zayen 3 aylara giriyoz bu mübarek aylar hurmetine Rabbim dua kapisini açik birakacak. Allahin ayina giriyoz dile kuzum sen istedigini veren Mevlaya O guzel aşkin sahibine kurban olurum.insallah hepimiz hacetimize kavusacağız insallah
Amin kuzum insallah canım benim allah razi olsun sizden

X