hacamat ile gelen tedavi

Kullandığın kan sulandırıcı ilaç var mı? Bir de herhangi bir rahatsızlığın falan bunları muhakkak eğer hacamat yaptıracaksan yaptıracagın kişiye söylemelisin. Kendisi sorar muhtemelen ama bazen insan unutuyır
benim gideceğim yer öyle Profesyonel falan değil yani. mahalle arasında bi yer. iyi geldiğini duydum. annem de gitmişti. hatta bebek isteyip olmayanlar için de gidiyorlarmış kadına. çok şaşırmıştım ne alaka dedim. bakalım nasıl olacak

benim gideceğim yer öyle Profesyonel falan değil yani. mahalle arasında bi yer. iyi geldiğini duydum. annem de gitmişti. hatta bebek isteyip olmayanlar için de gidiyorlarmış kadına. çok şaşırmıştım ne alaka dedim. bakalım nasıl olacak
Hijyen ve işin ehli olması çok önemli. Bir de güvenilir olması. Kupaları yanında açsın sıfır mı diye. Ama inanç sağlamalısın fayda etmesi için. Önceden yapan kişiylende konuş ki o enerjiyi alırsın belki

Hijyen ve işin ehli olması çok önemli. Bir de güvenilir olması. Kupaları yanında açsın sıfır mı diye. Ama inanç sağlamalısın fayda etmesi için. Önceden yapan kişiylende konuş ki o enerjiyi alırsın belki
tamam canım teşekkür ederim
bi bedensel olarak tedavi amaçlı yaptırdı annem
bir de manevi olarak yapmış
iyi geldiğini söyledi ama bakalım

İyi günler. Bende 15 temmuzda gebelik icin ilk defa hacamat yaptırdım. Suan adetliyim bu ayı degerlendirecegim insallah guzel sonuçlar alırım. Eylül başı gibi tekrardan hacamata gidecegim.

Bende bugün yaptırdım şifa olur insallah bel omuz kuyruk sokumuna.. omuz ve kuyruk sokumuna sülük de yaptılar.. hayırlısı

X