hacamat ile gelen tedavi

gebelik için hacamat yaptıran var mı ?
Ben yaptım akabinde hemen hamile kaldım. 3 hamileliğimde de yaptırdım. Sırf hamilelik niyetiyle de dğl birincisinde idrar yolu enfeksiyonu vardı bende ne kadar ilaç kullandıysam doktora gittiysem nafile. Hacamat sülük oldum yanında bitkisel ilaç kullandım adetten hemen sonra hamile kaldım. İkinci ve üçüncü hamileliğimde hem vücut temizliği niyeti hem de erken hamile kalma niyetiyle oldum diğer ay hamile kaldım

Peki bi sorun var mıydı hamile olamamakla ilgili?

Peki bi sorun var mıydı hamile olamamakla ilgili?
Bende sadece idrar yolu enfeksiyonu vardı. Çok hastaneye doktora gittim. Antibiyotik fitil geçici iyileşme sağladı ilaç bitince telrarlıyordu sürekli. Hacamat ve sülük vücuttaki iltihapları vücuttan arındırıyor ve vücut temizliği yapıyor. Bazı hamileliklerde alaka budur. (Her enfeksiyon engel olmasada bende hamileliğe engel olmuştu) Ve çok kişi bu şekilde tedavi oluyor. Hacamatın hiçbir zararı yoktur insan(bazı rahatsızlıkları olan hastalar hariç) şansını dener oldu oldu olmadı olmadı.

Son düzenleme:
Merhaba, annemin belinde fıtık var pek iyi bir durumda değil iyi gelir demişler hacamat yaptırmış. Şu an belim çok ağrıyor tüm gece uyuyamadım diyor normal mi ? Hastaneye götürsün babam seni dediğimde geçer diyor emin olamadım bilgim yok hacamatla ilgili.

Benimde boyun ve belde fıtık var ama ileri düzeyde dğl. Bunun içinde hacamat sülük yaptım 4 5 ay muazzam rahatlama yaptı ama bir süre sonra ağrı tekrarladı dikkat etmek gerekir

Teşekkür ederim
Bi kaç kişiden duydum. Hacamat yaptırıp hamile kalan. Hatta buna göre hacamat yapılıyormuş. Artık nasılsa
Bende yaptırıcam. Bakalım nasıl olacak

Benimde boyun ve belde fıtık var ama ileri düzeyde dğl. Bunun içinde hacamat sülük yaptım 4 5 ay muazzam rahatlama yaptı ama bir süre sonra ağrı tekrarladı dikkat etmek gerekir
İlk yaptırdıktan sonra uyutmayan bir ağrınız olmuş muydu annem gibi ?

Teşekkür ederim
Bi kaç kişiden duydum. Hacamat yaptırıp hamile kalan. Hatta buna göre hacamat yapılıyormuş. Artık nasılsa
Bende yaptırıcam. Bakalım nasıl olacak
Rica ederim. Peki sağlık olarak herhangi bir rahatsızlığınız var mı

Normal klasik hacamat yaptırmıştın dimi
Vucüt taraması yaptırmıştım. Tabi yanında idrar yolu enfeksiyonu olduğu için bitkisel ilaç kullanmıstım aynı zamanda. Ama normal standart hacamattı yaptığım. Bunun yanında sülüğü şiddetle tavsiye ederim.

Ondan korkuyorum ben ne bileyim
Aslında hacamattan da korkuyorum
Bi denicem bakalım nasıl olacak
Nerede yaptırdın ? Bildiğin bir yer mi

Ondan korkuyorum ben ne bileyim
Aslında hacamattan da korkuyorum
Bi denicem bakalım nasıl olacak
Nerede yaptırdın ? Bildiğin bir yer mi
Herhalde dünyada benim kadar böcek türlerinden korkan yoktur diye düşünüyorum. Karınca bile üzerime gelse hemen panikler üfler silkelenirim.
Tavsiyem çok çok sağlıklı ve hijyen yerde ve işin ehli olan birilerinde yaptırman hacamat asla korkulacak bsy dğl. Sülüğü anlarım zaten yapan kişi bekliyor yanında sülükler işleri bitince bırakıyor yapan kişi de alıyor.
Mesela kadın yaptı bitti sülükleri su şişesine koydu akar suya bırak dedi. Başkasında kullandığını başkasına kullanan biri dğl. Bazıları imha ediyor, imha eden biri olsaydı asla yaptırmazdım ama bana verdi akar suya bıraktım.
Uşakta yaptırdım ama şuan aydına yerleştik nerede yasıyorsun

Kullandığın kan sulandırıcı ilaç var mı? Bir de herhangi bir rahatsızlığın falan bunları muhakkak eğer hacamat yaptıracaksan yaptıracagın kişiye söylemelisin. Kendisi sorar muhtemelen ama bazen insan unutuyır

bende böcek türlerinden çok korkarım. karınca neyse de küçücük böcek bile beni havaya zıplatır.
bursa da yaşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…