Gebeliğe Hazırlık Gynositol nedir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim Allah’ım sizede en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah 😻 bence çok etkili bir folik asit, çünkü adetim düzensiz ve eşim şehir dışındaydı birlikteliği yumurtlama dönemine bile denk getirememe rağmen ilk denemelerimizde tutmuş. Ben akşam yatmadan önce hep aynı saatte yarım bardak suyla tükettim 😊
Bende gunde 2 defa kullandim. O sekilde devam edeceğim. Allah nasip edecek ben ona inaniyorum asıl. Sizin bebişin vaktiymis demek ki 😊

merhaba. konunun üzerinden çok geçmiş, umarım herkes güzel haberler almıştır :) şunu sormak isterim, ben de pcos yok ama klomen vs gibi ilaçlarla 2 yumurta oluşuyor maksimum, onlar da tutmadı aylardır. gynositol kullanmayı düşünüyorum. pcos yok ve doktora sormadan kullanmamın zararı olur mu? yoksa baslayabilir miyim? zaten folik asit veriyordu doktorum

Merhaba, yeni üyeyim biraz içinizi rahatlatmak için yazıyorum. Kendimi bildim bileli adet düzensizliğim var en son gittiğim doktor pco dedi. Kan değerlerim kötü değildi, ayrıca ne kilo kıllanma problemim hiç olmadı hatta zayıf bile sayılırım. Doktorum bana Gynositol verdi kullan yumurtalık gelişimi için dedi 1 buçuk aydır kullanıyorum ve dün hamile olduğumu öğrendim. İlk kez korunmayı bırakmıştık bu ay, sanırım bu ilaç benim yumurta gelişimimi arttırdı. Ben faydasını gördüğüme inanıyorum umarım bi umut bekleyen herkesin rabbim yüzümü güldürür 🤲🏻
Ayyy inşallah bizde bende 15 gündür kullanıyorum.. bana pko dedi Allah hiç birimizin kucağını boş bırakmasın her halimize de şükür ❤️

ben ilk kullandığım ay yumurtanın büyüymesini baya hissetmiştim
Bende kullanıyorum gnositol yumurtanın büyümesini hissettiğinizden kastınız nedir kasıklardaki ağrı mı yoksa🤔ayın 8inde yumurtlamanın yüksek olduğu gün ama 2 gün öncesinden bu şekilde hissedebilir miyim ☺️

X