Gynoseed jel kullananlar?1

5 dakika önce sikman gerekiyor , o ince kısmı tamamen içeri sokup öyle sık ve kasma kendini kasarsan çıkabilir, belli bı miktar çıkmadı da normal gene , kıvamını ben görmedim hiç bende onunla değerlendirdim bakalım ne olcak , teşekkür ederim güzel dileklerin için 😍🙂
Birde sanki ilişkiden yarım saat önce sıkmış olun yazıyordu sanki dk önemli mi ben ortalama on dk önce sıktım

Olmuştur olmustur bir sonraki etapta 5 dk içinde sık ve öyle degerlendir
Canım pazartesi günü ovalüsyonum bu şekil çıktı yumurtlama olarak kabul ettim ama sence çünkü bundan önce hep silikti bundan sonraki gün yaptığımda silikti normalde daha önceki aylarda gördüklerim daha koyu olurdu ama yinede değerlendirdim ikisi farklı marka aynı anda yaptım

Eklentiler

• IMG_5806.jpeg
    IMG_5806.jpeg
    48,1 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_5807.jpeg
    IMG_5807.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 16
Canım pazartesi günü ovalüsyonum bu şekil çıktı yumurtlama olarak kabul ettim ama sence çünkü bundan önce hep silikti bundan sonraki gün yaptığımda silikti normalde daha önceki aylarda gördüklerim daha koyu olurdu ama yinede değerlendirdim ikisi farklı marka aynı anda yaptım
Evet pik olmuş canım degerlendirdigin iyi oldu

2.dk da çıktı sence var mıdır bend , soft diye bir erken gebelik testi ile yaptım adetime 2-3 gün var

Eklentiler

• 1000015644.jpg
    1000015644.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 14
  • 1000015640.jpg
    1000015640.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 17
Yaa tekrar test yaptın mı noldu ben kaç gündür girmedim bildirim gelmemiş 😅
Dün kan verdim adete 6 gün vardı 0 çıktı, progesteron hormonu vermemi söylemişti doktor dün için onu da vermiştim oda 13.9 çıktı doktor gününde adet olman gerekir yoksa hamile olman bir tık daha fazla dedi bilmiyorum ki canım başka yapmadım henüz test falan bugün yapmam herhalde adete 5 gün var çünkü 🤗

Dün kan verdim adete 6 gün vardı 0 çıktı, progesteron hormonu vermemi söylemişti doktor dün için onu da vermiştim oda 13.9 çıktı doktor gününde adet olman gerekir yoksa hamile olman bir tık daha fazla dedi bilmiyorum ki canım başka yapmadım henüz test falan bugün yapmam herhalde adete 5 gün var çünkü 🤗
Hadi inşallah olur 🥰 ben test yaptım şöyle çıktı 🙈

Eklentiler

• 20241018_124118.jpg
    20241018_124118.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 5
X