Gynomax xl vb. vajinal fitil kullananlar !

EsraCihan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
264
229
31
Gynomax xl fitil kullananlar görüş ve önerilerinize ihtiyacım var. Bu tarz ilaçlar yerine zencefil kürü falan deneyip iyi sonuç alanınız oldu mu ?

Gynomax mantar icin gördüğüm en iyi fitil diyebilirim. Cok yogunsa eğer ara vermeden 4 gece üst üste kullanırsanız funit hap ile cok iyi sonuc veriyor. Kürler bence hafif enf. Mantarlar icin çörekotu yagı öneririm ama sabah aç karnına 1 kaşık.

Bana da doktor önermişti kullandım 3 kullanımlıktı geçti şükür asıl benim sorum şu: bu fitili kullandıktan sonra adet gecikti mi, yani gecikme yapar mı

Bana da doktor önermişti kullandım 3 kullanımlıktı geçti şükür asıl benim sorum şu: bu fitili kullandıktan sonra adet gecikti mi, yani gecikme yapar mı
Ben fitil kullanırken erken yada geç olduğum oluyordu 1-2 gün. Bence strestten de gecikebilir cok aşırı bi gecikme yoksa endiselenmeyin derim

Iyi bir fitilbende kullandım ancak ara vermeden kullanin etki görmek için
Merhaba bu fitil canınızı yaktı mı kullanırken birazdan kullancam korkuyorum haftaya da dogumum var ama cok kotu pısık oldum de bugun bundan verdı 3 tane var 3 aksam kullancam sanırım ilki bu aksam cok korkuyorum 3 gen diye

Korkma canım kullan neyden korkuyorsun anlamadım? Dogum baslatacak değil ya ücgen minik sey. Can da yakmıyof

Korkma canım kullan neyden korkuyorsun anlamadım? Dogum baslatacak değil ya ücgen minik sey. Can da yakmıyof
Canım 6 gundur zaten yanıyorum pişikten. Fıtıl hep beni korkutuyor nasıl uygulıcam diye. Bebısım de 22 si bellı olacak ama suan sezeryan a hazırladı dr. Kan tahlili EKG anestezi hersey hazır. Ben normal istiyorum ama bugun muayene de oldum sırf ırı bebek diye sezeryan dıyor 4 kılo olmusuz tam 38 haftalık suan. Alttan muayene bile acıtsa da bu pısık acısı Baska. Iyılesmem gerek muhtemelen 24 agustos dogum

Yarın kullancam sımdı yine yıkadım krem surdum yatiyom yarın aksam baslıcam nasıpse

Canım fitilden korkma şimdi yıkayıp kuruttuysankremi sür iç çamaşırı giyme bacaklarını ac hava alsın öyle yat
Cok sagol canım dun ılk krem sürdüm travazol suan baya ıyı cokkk sukur. 6 GUNDUR azalma yoktu. Sımdı yıne sürcem. Sudocrem ile bepanthol pısık kremleri hıc ıse yaramadıydı. Bebek pudrası azcık azaltiyodu acıyı suan cokk sukur

Canım krem sür girisi kolay olsun it elinle hızlıca, sonucta cocuk yapmışsın bundan neden korkasın
Bıde tüp bebek yumurta toplamalar 2 transfer. Progestan ıgnesınden kalcada yer kalmayınca 10 gun fıtıl aynı kalem gıbı. Ne olur fıtıl vermeyin ben ıgneye devam demıstım ama fıtıl kendim sokmaya korkuyorum iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…