Saç Rengi ve Saç Boyama güzellik zor zanaat vesselam

Kuaförle resmen soyguncu olmuş yahu işini iyi yapan ve maliyeti yüksek işler yapanlar hariç
ben de bunu anlatmaya çalışıyorum herkes hakkıyla parasını kazansın diyorum ama bazıları kuaförleri beğenmedığımı aşağıladığımı yazmış yav asıl o marka kuaförler bizi aşağılıyor o parayı öderken de arkamızdan salak diye gülüyorlardır gelin başına 1000 1500 alıyor benim eski kuaförüm acaba kim haklı müşteri mi kuaför mü

hangi şehirde gittiğiniz kuaför valla fiyatlara şaştım kaldım güle güle kullanın bu arada 90 tl ye anca fazla uğraştırmayan saç kesiyorlar

İstanbul da yaşıyorum ben. Gittigim kuafor oturduğum semtin en iyi kuaforlerinden müşteri yoğunluğu ve memnuniyeti fazla olan bir yer yanı. Saclarim sutyenimin hizasinda çokta kısa değil. Sorduğum 150 TL diyen aydın tanerde İstanbul da.

İsim yapmış olması önemli değil bence deneyim ve işçilik önemli.

Ankarada iyi bir kuaför bulmak için instagram'dan Melis Ayça Değirmencioğlu'nu takip etmek yeterli diye düşünüyorum.Ankarada ve İstanbulda yaşıyor.İki yerdede kuaför fotoğraflarını filan hep gördüm.Fenomendir kendileri çokta güzel bir bayandır ve anladığım kadarıyla herşeyinde en iyisini bilen mevzulara hakim bir kız. Kuaför fotolarını çok gördüm ama kime yaptırdığına bakmadım çünkü ne istanbulda ne de ankarada yaşamıyorum :)))) Ama dediğim gibi onun profilini incelemek size yardımcı olur bence.
teşekkürler bakacağım

4 sene önce belime kadar olan saclarima organik platin rofle yaptirmistim 90 liraya. Ne kadar artmış fiyatlar.:KK57:

O neydi giz??
Bi sac boyamak 550 tlmi?
Tutmayin beni kuafor olmaya gidiyom:KK62:

Cidden bunlar ortalama fiyatmi ya?

O neydi giz??
Bi sac boyamak 550 tlmi?
Tutmayin beni kuafor olmaya gidiyom:KK62:

Cidden bunlar ortalama fiyatmi ya?
vallahi doğru yaşamkent çayyolu tunalı hilmi avm kuaförleri daha bile fazlasını istiyorlar bu fiyatlara sadece saç boyuyorlar kesim gerekirse o da ayrı fiyat kesim de 90 la 150 arası artık isyan ettim ve dert köşesinde dile getireyim dedim her kadın saçı güzel olsun ister ama ne biz ne de eşlerimiz parayı sokaktan toplamıyoruz herkes hakkı olan parayı alsın sitelerine ya da dukkan dışlarına yazdıkları fiyatlara bari sadık kalsınlar

vallahi doğru yaşamkent çayyolu tunalı hilmi avm kuaförleri daha bile fazlasını istiyorlar bu fiyatlara sadece saç boyuyorlar kesim gerekirse o da ayrı fiyat kesim de 90 la 150 arası artık siyan ettim ve dert köşesinde dile getireyim dedim her kadı saçı güzel olsun ister ama ne biz ne de eşlerimiz parayı sokaktan toplamıyoruz herkes hakkı olan parayı alsın sitelerine ya da dukkan dışlarına yazdıkları fiyatlara bari sadık kalsınlar

Ay ben bir kere Ankarada bir avm de fiyatta anlaştım saç kesimi yaptırdım. O ara "ikram" edelim dedikleri hazır kahvenin fiyatını eklemişlerdi ağzım açık kalmıştı cidden. Vurgun resmen ayıp.
Bazıları da isimlerini cidden kullanıyorlar.
Aslında ben okurken Emekte bir kaç kuaföre giderdim memnundum ama o zaman sadece kesim fön falan yaptırıyordum boya da nasıllardır fikrim yok. Ama aklınızda bulunsun Ankara 'da uygun fiyata kuaförlerin hepsi Emek Bahçeli civarında aralarında cidden iyileri de vardı.

vallahi doğru yaşamkent çayyolu tunalı hilmi avm kuaförleri daha bile fazlasını istiyorlar bu fiyatlara sadece saç boyuyorlar kesim gerekirse o da ayrı fiyat kesim de 90 la 150 arası artık isyan ettim ve dert köşesinde dile getireyim dedim her kadın saçı güzel olsun ister ama ne biz ne de eşlerimiz parayı sokaktan toplamıyoruz herkes hakkı olan parayı alsın sitelerine ya da dukkan dışlarına yazdıkları fiyatlara bari sadık kalsınlar

Turkiyede yasamiyorum ama inanmam ya, 550 tlye sac boyanmaz.
Bu kaziktir.
Bence sen luksune kaciyosun.
Ornegin 50 tlyede ayakkabi var 550 tlyede ayakkabi var.

500 tlmi :KK45: ayrı dünyalarda yaşıyoruz demek ki biz :KK53: dibi falan geldiğinde ne olucak her ay 500 tlmi vericeksin bu ne böyle

doğru oku doğru anla öncelikle arkadaşım .avm çalışanını neden ezikleyeyim tam aksine saçlarının güzelliğini övdüm ben herhalde bir saça 500 600 vermiyorlardır maaşlarının yarısı çünkü.ama saçlarını çok beğeniyorum kızların nerde yaptırıyorlarsa demek istedim.kuaförlere gelince benim eşim muhendis hem de dereceli ve iyi bir bölümden mezun ayda 4000 tl alıyor akşama kadar çalışıyor .bir kuaförün ne gibi üstün özelliği var da bir saatte 500 600 tl kazanmak istiyor ayrıca biraz indirim talep etsen müşterire sanki fakirmiş gibi aşağılıyorlar küçümsüyorlar adı olan kuaförlerin hepsi böyle gitmediyseniz bilemezsiniz tabi.ayrıca ben istisna kuaförlerde var sama benim çevremde yok keşke olsa da gitsem diye açtım bu topiği zaten .yargılamadan önce öncelikle doğru okuyun iyi geceler hanfendi

Kuaförlük alelade bir iş olsa yana yakıla iyisini aramayız değil mi,fiyat uçuk orası ayrı ama benim eşim akşama kadar çalışıyo kuaförün üstün özelliği ne demek ne kadar doğru, işini iyi yapan her kuaför de aksama kadar çalışıyo

Mağazada gördüğün kızlara direk kuaför adı sorabilirsin ben beğendiğim kisilere soruyorum şahsen

ben de bunu anlatmaya çalışıyorum herkes hakkıyla parasını kazansın diyorum ama bazıları kuaförleri beğenmedığımı aşağıladığımı yazmış yav asıl o marka kuaförler bizi aşağılıyor o parayı öderken de arkamızdan salak diye gülüyorlardır gelin başına 1000 1500 alıyor benim eski kuaförüm acaba kim haklı müşteri mi kuaför mü

E gitme o marka kuaförlere, o kuaförlerden kötü saçla ayrıldığını yazmışsın ısrarla daha oralardan fiyat almaya gerek var mı

Sadece kuaför değil ki tüm dükkanlar semte göre fiyat koyuyo, misal bodrumda bi suyu 5 tl ye satıyolardı şimdi nasıl bilmem,tercih meselesi bu işler

550 ye kuaför nedir ya abartmayın. Hiç mi hesaplı yapan yerler güzel yapmıyor sanki. Çayyolu civarında Mustafa vardı dükkanın ismini bilmiyorum ama çok iyidir. Oğrenirsem söylerim, daha önce elvankentte çalışıyordu. Ben 3 senedir arkadaşımın kuaförüne gidiyorum çok memnunum Elvankent de Karlens kuaför.Patron Umut ona yaptıracaksın. Yalnız google yazınca yeşil duvarlı garip bir yer çıkıyor orası değil. Banka bloklarının karşısında. Çok iyi kuaför, hem kazıkçı değil,hem laubali değil, hem emeği işi çok güzel. bu resimleri de sayfasından aldım. :)

Eklentiler

• wp_ss_20160323_0004.png
    wp_ss_20160323_0004.png
    257 KB · Görüntüleme: 97
  • wp_ss_20160323_0005.png
    wp_ss_20160323_0005.png
    362,7 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleme:
550 ye kuaför nedir ya abartmayın. Hiç mi hesaplı yapan yerler güzel yapmıyor sanki. Çayyolu civarında Mustafa vardı dükkanın ismini bilmiyorum ama çok iyidir. Oğrenirsem söylerim, daha önce elvankentte çalışıyordu. Ben 3 senedir arkadaşımın kuaförüne gidiyorum çok memnunum Elvankent de Karlens kuaför.Patron Umut ona yaptıracaksın. Yalnız google yazınca yeşil duvarlı garip bir yer çıkıyor orası değil. Banka bloklarının karşısında. Çok iyi kuaför, hem kazıkçı değil,hem laubali değil, hem emeği işi çok güzel.

Bana da demiştin bu kuaförü, aklımda

doğru oku doğru anla öncelikle arkadaşım .avm çalışanını neden ezikleyeyim tam aksine saçlarının güzelliğini övdüm ben herhalde bir saça 500 600 vermiyorlardır maaşlarının yarısı çünkü.ama saçlarını çok beğeniyorum kızların nerde yaptırıyorlarsa demek istedim.kuaförlere gelince benim eşim muhendis hem de dereceli ve iyi bir bölümden mezun ayda 4000 tl alıyor akşama kadar çalışıyor .bir kuaförün ne gibi üstün özelliği var da bir saatte 500 600 tl kazanmak istiyor ayrıca biraz indirim talep etsen müşterire sanki fakirmiş gibi aşağılıyorlar küçümsüyorlar adı olan kuaförlerin hepsi böyle gitmediyseniz bilemezsiniz tabi.ayrıca ben istisna kuaförlerde var sama benim çevremde yok keşke olsa da gitsem diye açtım bu topiği zaten .yargılamadan önce öncelikle doğru okuyun iyi geceler hanfendi

Kuaförün ne gibi bi meziyeti olduğunu anlamak için açtığınız topiği okuyun lütfen. Memlekette sadece üniversite bitirecek akla sahip insanlar para kazanmayı haketmiyor. Yetenek diye bi şey var ki, arayıpta bulamadığınız bu.

Ayrıca Size çok kötü bi haberim var. Avm lerde çalışıyor diyip, 500 tl bi saça veremez diye ezikkediğiniz o kızların çoğu eşinden yüksek maaş alır. Hele bazıları bayram aylarında eşini 2 ye katlar. Özellikle beymen, harvey nichols gibi mağazalardakileri hiç anlatmayayım.

Ha bu arada dipnot. Ankarada kerastase danışman kuaförlerinden birinin daimi müşterisiyim. Gitmedim diye bi olay yok yani. Neyseki maaşım eşinden yüksekte, gitmeyi hakediyorum gözünde.

ayyy okadar para verıp saclarınızı kımyasallıyormusunuz gercekden :KK43:

X