Güzellik Uzmanlığı Kursu İzmir için En İyi Okul Hangisi?

Maydonozz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2018
3
0
29
Güzellik Uzmanlığı Kursuna kayıtlanmak istiyorum arkadaşlar, İzmir’de oturuyorum. Hem elimin bu işe yatkın olduğunu düşünüyorum hem de Güzellik uzmanı olarak işimi yaparken yorulacağımı veya sevmeyeceğimi aklımdan bile geçirmiyorum. İzmir’de Biraz araştırdım tam benlik, belki çok ilerde kendi merkezimi de açarım diye düşünüyorum. Güzellik uzmanlığı kursu fiyatlarını da araştırdım, kurslar arasında farklılıklar var. Bu farklılığın eğitim kalitesinden kaynaklandığını düşünmekle beraber kazıklanmakta istemem açıkçası. Sizin bildiğiniz en iyi okul hangisi, hangi okuldan daha kaliteli daha verimli bir eğitim alabilirim. Benim araştırmalarım sonucunda aklımda bir yer oluştu fakat bu işin içinde olanlarınız varsa daha iyi bilir, belki Güzellik uzmanlığı kurslarına izmir de giden arkadaşlarımız da tavsiyede bulunabilirler diye size de danışmak istiyorum. Yorumlarınızı çok acil bekliyorum.

Senin aklımda biryer oluştu dediğin güzellik uzmanlığı kursu hangisiydi

Söyleyip kimseyi etkilemek istememiştim hiç ama başka cevap yazan da olmadı açıkçası. Sevgi Akademi daha ağır basıyor kararım o yönde, cilt bakımı yaptırdığım merkezin sahibi ordan mezun. Çok olumlu konuştu, bilmiyorum ama sanırım kayıtlanıcam artıkkk

Sevgi Akademi :KK68:
Hiç boşuna başka güzellik uzmanlığı kursu araştırma biran önce mezun olup çalışmaya bak

Güzellik uzmanlığı kursu izmir için, Sevgi Akademi’den mezun biri olarak gözü kapalı Sevgi Akademi’yi öneririm. Hiç maceraya gerek yok. Güzellik uzmanlığı kursu fiyatları izmir’de şimdi nasıl bilmiyorum ama çalışınca eğitim masraflarını çoktan çıkarmış olursunuz o yüzden bence sadece eğitim kalitesine odaklanmakta fayda varr

X