Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bugün 20 dakika aralıklarla hatta 30 dakika diyelim olmuştur hem retinollü (%2,5) hem de salisilik asitli içerisinde C vitamini falan da var baya baya coştum daha önce de bu şekilde kullanıyordum hiçbir irritasyon olmamıştı öyle yaptım..tabi ki ilk önce temizledim cildimi

Annem 75 yaşlarında, hayatında bir gün ne krem kullandığını bilirim ne de makyaj yaptığını.
Cildi de güneş lekeleri ve eşitsizliği yok Maşşallah.
Pamuk ninelerden Allah esirgesin. Biz niye böyle ihtiyaç duyuyoruz elli çeşit ürüne anlamadım.
Benim anladığım kayıtlardan;
Güneş kremi kullandığım için çift temizleme ürünleri de düzenli kullanmalıyım, bu topik ve sizler sayesinde biraz rutin oluşturabildim.
Gündüz ve gece kremlerim var, aynı markanın göz kremini de yedeklemiştim.
Şimdi benim:
Peptit içeren bir nemlendiriciye,
Vitamin C içeren seruma,
Son bahar da kullanmak için retinola ihtiyacım var gözüküyor.

Peptit C vitamini ve retinol olarak uygun fiyatlı doa kozmetik derim serum nemlendirici farketmez bunlar uygun fiyatlılar

özellikle görsel aradım buldum ekran görüntüsünü aldım burada paylaşmak için yazınca karışabiliyor böyle resimler daha akılda kalıcı oluyor

Müsait bir zamanda buradaki ürünleri de bir göz atar mısın? İçerik olarak nasıllar. Daha önce de bahsetmiştim.
Sabun ürün çeşitleri var ( senin baban sanırım sabunla ilgili işi vardı sanki) ve ben yaptırmadım ama saçın durumuna göre görüşüp bilgi alıp şampuan felan ayarlıyorlar .

Kremlerini yılbaşına doğru yedekli almıştım. Diğer ürünlerini sabun , şampuan gibi.. kullanmadım.
Kremlerde öyle aman aman bir etki etmedi henüz, tabi düzenli kullanmamamın etkisi olabilir.
İnstagramda Figen Yılmaz tanıtımını yapıyor, bu kişi spor hocası ve yüz yogası videoları var, ona güvenince bu ürünleri almıştım.

baktımda içerikleri görünmüyor ki

N nscckts bir klasör yaptım ve tüm görselleri kaydettim. Yine de ciddi bir bütçe gerekiyor sanırım Çirkin kadın yoktur, fakir kadın vardır. Ay dur bunu kendime durum yapayım
ha ha ha valla doğru.kozmetiğe taksit de olmuyor.alamıyoruz bir kalemde 1000 tl lik ürün

ha ha ha valla doğru.kozmetiğe taksit de olmuyor.alamıyoruz bir kalemde 1000 tl lik ürün
Yahu bunu durum yaptım, biri seriye bağladı beğenmedim beğenmedim yapıyor bana. Saçma sapan ya! Gerçekten konunun aslını bilmeden neden böyle bir şey yaparsın ki, di mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…