Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence yavaş yavaş alsın fiyatlar gittikçe yükseliyor canım kışa girerken de elinde olacağı için hemen başlar
Ha bu çok mantıklı olur tabii bende uygun buldum mu alır stoklarım indirimleri takip de ederim nasılsa kullanılacak doğru şimdiden de alabilir dayanamayıp açmamak kaydıyla

Ha bu çok mantıklı olur tabii bende uygun buldum mu alır stoklarım indirimleri takip de ederim nasılsa kullanılacak doğru şimdiden de alabilir dayanamayıp açmamak kaydıyla
Valla bende alıyorum şimdiden napalım herşey çok acaip pahalanmaya başladı yavaş yavaş alıp kenara koyuyorum kış başında başlayacam..bence en mantıklısı bu canım

Evet tatlım, o yüzden bana önereceğin ne varsa bir bir söyle ki indirim takip edeyim. Sonra hepsini bir anda alamam. Onlarca ürün alıp sıralarını karıştırıp kafa yormak da istemiyorum. Elimdekileri biliyorsun zaten. Almam gereken retinoldür, salisilik asitli bir üründür vs liste yaparsan çok sevinirim. Yine ücretsiz danışmanlık istiyorum, kusura bakma Bu arada dayanamayıp açmam. Bak o tonik kışın kullanılır dedin, attım dolaba.

Mesela selennn dedi ki retinole düşük oranla başlayıp yavaş yavaş yükseltmelisin. O ne demek? Hangi ürünlerdir o mesela Ayyyy çok cahilim ya

retinol olarak bence uygun fiyatlı en iyiler

Nip+Fab Retinol Fix Serum Extreme

Dermoskin Retinil Serum

Cyrene Retinol Bakuchiol Serum

L’Oreal Revitalift Retinol

Svr A Ampoule

La Roche Redermic Retinol

Herbaderm Retinol Serum

The Purest Solutions %1 Retinol Serum

L'oreal Paris - Revitalift Lazer Saf Retinol Serum

Lorealin saf retinolünü kullanan çok kişide irritasyon meydana gelmiş ve kullanan kişiler de yüzleri asite alışık kişiler yani neden olabilir bilmiyorum

nem Herbaderm Hyaluronik 30 ml 3D Superserum Yüz Serumu Fiyatı, Yorumları - Trendyol

gözenekli ciltler
retinol -kolajen
çok amaçlı serumlar

Lorealin saf retinolünü kullanan çok kişide irritasyon meydana gelmiş ve kullanan kişiler de yüzleri asite alışık kişiler yani neden olabilir bilmiyorum
saf olduğu içindir, asite alışık olabilir ama retinole de alıştırmak gerek birde ne olursa olsun ürünleri önce yüzün küçük bölümünde denemek gerek belki alerji olabilir hatta her zaman kullandığımız bildiğimiz ürünler bile alerji yapabilir ...

Gözenekler icin skinmiso cok iyi

göz çevresi

çok güzel nem ve canlılık verir propolis görevi işte :)
Eşim hiç bakım yapmazdı adamı alıştırdım her gece ee bugün ne yapıyoruz diyor gel bakim otur yamacıma diyip başlıyorum en son bal sürdüm dün akşam çok iyi nemlendi diyor..
Takıl bana hayatını yaşa dedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…