Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
güneş kremlerinin pahalılığı konusunda o kadar haklısın ki ah ah...

canım benim
Gereksiz bir rekabet ve pahalılık var... Ben geçen ay cildime yatırım yaptığım için spor salonu üyeliğimi bile yenilemedim. Aldığımız para pula dönüyor hemen.

Canım seni bir arkadaşıma anlattım, yanıtlarsan bir soru sormamı istedi. Hani dermatoloja giden, bıyık bölgesi kararması için leke tedavisi gören bir arkadaşımdan bahsetmiştim. Dermatoloğa da sormuş fakat dermatolog öyle bir şey olamaz demiş, cevapsız bırakmış. Diyor ki yüzümde bazı yerlere dokununca ağrı oluyor. Mesela bıyık bölgesine dokununca hafif bir acı hissediyormuş. Bir fikrin var mı bu konu ile ilgili?

Bu arada, ona da SVR yıkama jeli ile SVR serum aldık. Zaten çok güzel bir kadın ama o da ışıldasın.

leke tedavisini lazerle mi gördü cilt soyan sadece doktorların yazdığı kremle mi eğer bunlarla tedavi gördüyse hassasiyet deride incelme olmuştur ondan ağrısı vardır

niye öyle birşey mümkün değil demiş anlamadım yüz sinir ağrısı diye birşey var bunun tedavisi bile var enteresan ...

Bu mesajı ileteyim, bakayım o ağrı hissi ne zaman oluşmuş.

Hemen sordum, şöyle bir yanıt aldım canım:

"Tedaviden önce vardi lekeli yerlerimde yanma hissi var. Yaralı yere dokunamama hissi gibi bir his oluşturuyor. Terleyince hemen oralar yanıyor. Özellikle bıyık bölgesi."

bence nöroloğa gitsin durumu anlatsın buna nörolog bakar o da gerekirse kulak burun boğaza yönlendirir yüz sinirlerine o da bakar ,ya psikolojik ya da yüz sinir ağrısı yaşıyor

cerave aslında iyi bir kremdir ama sana ağır mı geldi acaba
kremden sonra mı başladı sivilce canım ? tam olarak ne zaman başladı sivilcelenme
Canım güneş kremi sürdum. Dışarı çıktım. Fotoğraf çektirecektim. Off birden yanaklarım yanlardan acımaya basladi

Yine nokta atışı valla. Doğru diyorsun.
Bedava gibi bol bol sürüyordum falla, bak o da yanlışmış ( 3 pompa kullanıyordum, serum yarım oldu iki haftada)
Şu hayatında abdest alanı görmeyip sırasıyla elini yüzünü yıkarken, şimdi de ayağımızı yıkıyoruz kısmında çoraplarıyla ayağını yıkamaya kalkan genç gibi hissettim kendimi.

Ben biraz daha video izlemeliyim, okuyarak daha zor öğreniyorum sanıyorum. Ama bir vidosunda Cisem de benim aldığım ürünleri alan varmış, beni kopyalamak isteyenler çok teşekkür ederim ama her cilt kendine özel, deneye deneye bulmanız lazım diyordu. Seni de sıkıyoruz ama demek ki yeni başlayanlarda normal böyle diyerek kendimi avutayım.

Canım güneş kremi sürdum. Dışarı çıktım. Fotoğraf çektirecektim. Off birden yanaklarım yanlardan acımaya basladi
ay
sıcaktan rosa hassasiyetin tetiklenmiş olabilir doktora gidecektin sivilcen geçmeden hemen baksa daha iyi olurdu aslında

3 pompamııııı oyyşş ben 1 pompayı bile tam basmıyorum iki avucumun arasında ısıtıp yediriyorum yüzüm yeni yıkanmış nemliyken

evet ürünleri deneye deneye kendine en iyi olanı bulursun çisem içeriği en iyi ürünleri dener ve önerir , kendisinin hassas ve karma cildi var kuruya dönük,kullandıktan sonra(en az 3 ay kullanır) kendisinde ne etki bıraktı onu söyler ve o ürünün hangi cilde daha iyi gelebileceğini kimlerin daha çok sevebileceğini söyler ve tabii her cilt kendine özeldir kişilerde 89489484 tane ürün alarak daha çok masrafa girerek doğru ürüne ulaşmak yerine hazır içerik okuyan var diyerek daha az ürün deneyerek doğru ürünlerini bulmuş olur :)

yani çisemi içerik okumayı öğrenmek için ve ürünleri tanımak için izlemelisin birebir aynı rutini uygulamak için değil

nasıl rutin oluşturulur ne nasıl kullanılır onları anlatıyor çisem ona odaklanırsan çok faydalanırsın

önerdiği makyaj ve saç ürünleride içerikleri en iyilerdir

3 pompamııııı oyyşş ben 1 pompayı bile tam basmıyorum iki avucumun arasında ısıtıp yediriyorum yüzüm yeni yıkanmış nemliyken
Arkadaşım dün 3-4 pompa kullanmış. 1 ya da 2 demiştim... Bizde şey var ya, daha çok sürersek daha çok sonuç alırız mantığı... Kadın zaten çok güzel, şimdi durduk yere sivilceler basacak yüzünü diye korktum.

3-4 pompayı yüzüm yemez şahsen fazla gelir emmez yani
1 pompayla tüm yüz+boyun geçiyorum avucumda kalanıda elim üstüne sürüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…