Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bize neler oluyor böyle
Cilt temizliğimi aksatmıyorum hiç. Sabah ve akşam rutinimi bir gün bile bozmadım. Cildim eskisi kadar yağlı değil, sebum dengesi de muazzam şu anda. SVR serum hayatıma ışıltı kattı. Uzun süredir görüşmediğim insanlar beni gördüklerinde harika yorumlar yapıyor. Fakat birden bire sivilceler bastı!

O zaman nazar değmiş

O zaman nazar değmiş
En son 2 ay önce görüştüğüm biri beni dün gördüğünde "Sana bir şey olmuş, eskiden seni güzel bulmazdım ne yalan söyleyeyim şimdi ciddi ciddi güzelsin!" dedi. Bence çok garip bir yorum.
Arkadaşımın annesi ise beni tanımadı, kızına sordu bu kim diye. Kız adımı söyledi, kadın inanmadı Cidden niye böyle yorumlar aldığımı hiç anlamadım. Saçma yani

Yüz yogası, diyet, spor falan da var mı? Sadece cilt bakımı böyle fark yaratmaz. Bana ne kullanıyorsun eskiden böyle değildi cildin dediler en fazla

Ay acil sıralarını paylaş bizle

Yüz yogası, diyet, spor falan da var mı? Sadece cilt bakımı böyle fark yaratmaz. Bana ne kullanıyorsun eskiden böyle değildi cildin dediler en fazla
Spora gidiyorum evet, 6 kilo verdim fakat sıkılaşma olarak. Görünürde kimse zayıfladın yorumunu yapmadı. Zaten kilolu değilim ama benden önde giden bir göbeğim var.

Saçlarım uzundu, yandığı için bob kestirdim bayağı yakıştı bence. Aralarda balyaj var şimdi. Yüzüm de ışıldadı ama bence en çok değişim, göz altı morluklarım hafifleyince oldu.

Ay bir de gıdım için bir hareket buldum yüz yogası sayfasında. Ağzıma deodorantın plastik kapağını koyup günde 20 defa bir hareket yapıyorum, 1 haftadır yapmama rağmen alt çeneyi toparladı valla. E bir sürü şey varmış aslında beni değiştiren, bir sürü şey saydım

Şu yüz yogasına üşenen bir ben miyim acaba? Aynen gıdı bende de var. Bir sürü video var bununla ilgili ama boş boş oturuyorum şu an mesela, yapmaya üşeniyorum. Her gün mü yaptınız günde yirmi defa nasıl bir hareket tarif eder misiniz? Sonuç veren bir hareketi öğreneyim bari kafama göre takılmayayım

Zaten paylaşmıştım çook önce, durur muyum S sepyazeytin

İnan bir sürü hareket biliyorum ama hiçbirini yapmıyorum. Çok üşeniyorum ve devamlılığını sağlayamıyorum. Bir gün yapsam 4 gün yapmam mesela (keşke üşenmesem).

Fakat bu bulduğum hareket çok kolay. Kolay olmasa üşenirdim. Sayfayı ve hareketi bulup görselini atayım, çok kolay. Kapakla yapılıyor zaten çok hoş bir hareket.

İnstagram'da şu sayfadaki şu hareket bu sayfaya bayılacaksınız bence ama bu hareket bir haftada bile fark yarattı bende. Şifa olsun hanımlar.

Eklentiler

• Screenshot_20220701_010255_com.instagram.android.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 52
Arkadaşlar daha iyi bilir görünce cevaplarlar. Ben kendi adıma Sabah ve akşam yağlı ciltlere uygun bir ürünle yıkamanı, Haftada iki akşam peeling , ardından gözenek sıkılaştırıcı tonik ve su bazlı nemlendirici öneririm. Günde 2.5 litre su içmelisin. La roche posay markasını tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…