Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Iiyiymiş ama ben loramu

Iyiymis ama ben kotamı doldurdum bayağı ürünüm var her telden bu kez almam
1-2 ürünüm kaldı ama 400 lirayı tamamlayamam bu kez. Daha önceki kampanyaları kaçırmış olanlar, maddi durumu benden iyi olanlar faydalansın bari. Her kampanyaya katılırsam nalları dikerim valla

1-2 ürünüm kaldı ama 400 lirayı tamamlayamam bu kez. Daha önceki kampanyaları kaçırmış olanlar, maddi durumu benden iyi olanlar faydalansın bari. Her kampanyaya katılırsam nalları dikerim valla
Bende artık çoluk çocuğumun rızkını bunlara şimdilik yatiramicam hala ihtiyacı olup eksiği tamamlamak isteyenler için çok güzel avantaj ama

arkadaslar, peptide serumlarin, normal nemlendiriciden daha fazla ise yaramadigi söyleniyor. Suradaki dermatolog söylemis: (ingilizce). Yapilan arastirmanin farkli yorumlandigina dikkat cekmis. Ordaki katilimcilarin peptit yerine bir nemlendirici sürseler yine ayni yorumlari yapacaklarini söylemis.

arzu betül celik adindaki youtuber ise peptitlerin günde iki sefer kullanilmazsa ise yaramayacagini söylemis. Yani bu da süphe uyandirici.

Peptitler ucuz da olmadigi icin ben cok kararsiz kaldim. Yani dermatologlar da (mesela Dr. Ezgi Özkur) genelde hep asitleri öneriyor antiaging videolarinda, peptit konusunda cok nadir konusuyorlar ya da ürün tanitiminda peptitleri en sona birakiyorlar. Faydasi konusunda da daha belirsiz seyler söylüyorlar, ama asitler konusunda cok kendilerinden emin sekilde öneriyorlar. Peptitlerin ise yaradiklarindan süpheleneniniz var mi?

C vitamini göz altina sürülür mü acaba? Bu arada niacinamide'i ben göz ve dudak dahil sürüyorum. Iyi geldi bana. Internette de bu sekilde kullanan gördüm. Ama tabi dermatologunuza sorun yine de.

hello kızlarrrr

luis bien ürünlerini deneyen var mı acaba?

günes kremi özellikle ama diğer urunlerı de olur tesekkurler
Günes kremi:

avene 50 (not shiny, chemical filters, triasorb, uvinul)
la roche posay 100 (water resistant, good for oily skin)
cetaphil, sheer mineral face, liquid sunscreen 50 (iyi ama yüzü biraz beyazlatiyor)
neutrogena invisible daily defense face serum 60+ (yagli ciltler icin ideal, cok hafif, göz cevresinden kacinmak lazim ama gözü yasartiyormus)

dr dray adli dermatolog youtuber'in su videosundan derledim

hello kızlarrrr

luis bien ürünlerini deneyen var mı acaba?

günes kremi özellikle ama diğer urunlerı de olur tesekkurler
Yine ayni dermatoga göre günes kreminizde zinc ve/veya iron oxide olmasini tercih edin. Benim su anki günes kremimde (garnier) maalesef bunlar yok, bilmeden almistim.

Günes kremini yaz kis, evde kullanin demis. Kapali pencereden gelen isik da yaslandirir demis. Florasan lamba ve bilgisayardan gelen mavi isiga karsi da korudugunu söylemis. Ama tabi bu yapay isiklar günesin yaslandirdiginin belki %1-5 i yaslandiriyordur. Ama on yil icinde bu oran bile bir yaslilik sebebi oluyor.

Diger arkadaslar da sorunuza cevap verebilir tabi, benim bilgi birikimim bu kadar. Ama size önce cilt tipinizin ne oldugunu soracaklardir. Her tür cilde iyi gelen bir günes kremi olmayabilir cünkü.

Ben seviyorum takip ettiğim kimya öğretmeni güvenilir kadın da peptit dosyası olusturmus hatta cisem ile youtube da ortak yayında yapmışlardı velhasıl ben etkisini gören biri olarak devam ederim

Benim güneş kremimdede 30 çeşit kimyasal var, bahsedilen zinc (çinko) ve iron oxide (demir oksit) yok. Alman teknolojisine güveniliyordum, bakalım bir sonraki tercihte denenebilir.

Dün bu videoyu hızlandırıp dinledim, bayağı faydalı oldu. Yalnız ben de belli bir dönem ürün kullanıp cilt lekelerim minimum olursa, minimum rutinle hayatıma devam ederim sananlar arasındaymışım. Retinoid kullanımının tabi zaman, sıklık mevsim kullanımına dikkat ederek devamlı kullanılacak olması hayal kırıklığına uğrattı. Reseptörler ,dna lara kadar ulaşmalar bayağı teknik bilgiyi tam da Karatayın bir videosunda yemediğiniz şeyi cildinize sürmeyin derken dinlemekte ayrı bir renk kattı bilgi dünyama.

Puan yüklemeleri git gide katlıyorlar. Böyle giderse Eylül ayına kadar dolabımızı tamamen stoklarla doldurmuş olacağız kızlar.

Eki Görüntüle 3089954
Evet bu da çok güzel fırsatmış, geçen biriken puanları 100 bir ürüne 100 başka bir ürüne kullandırdı Şube. Muhtemelen 400 puanı da minimum kasada 4 seferde geçirmek isteyecekler.
Ben the purest'in Hyaluronic acid+ceramide ürünü ile, son baharda kullanmak için yine aynı markanın AHA+ BHA ton eşitleyicisini aldım.

Güle güle kullanın. Evet tek seferde 100 TL kullandırıyorlar. Fakat mesela evde kolonya bitmişti kolonya aldım, ruj aldım, pamuk, oje, aseton vs... Toplam 98 TL oldu, onları bedavaya almış oldum. Kalan 100 TL ile de göz çevresi kremi aldım. Krem 124 liraydı, 24 lira ödedim. 400 lirayı da tek seferde 100 TL kullanılacak şekilde ayarlamak gerekir. Sevgiler.

evet 50 altı demir yetersizliğidir tedavi edilmesi gerekir sizinki çok çok düşük.ve demir eksikliği ağır hastalıklara da sebebiyet verebilir uzun zaman tedavi edilmezse.ihmal etmeyin gidin dr a
Çok geçmiş olsun, Rabbim sağlıklı sıhhatli uzun ömür versin.

İlk defa duydum ve ben de tahlillerime baktım
FERRİTİN (SERUM/PLAZMA)22.1ug/L11 - 306,8

şeklinde. Saçlarım iki ay önce belime kadar uzanıyordu. Bayağı kısa kestirdim rahat ettim. Saçların her zaman çok dökülüyordu zaten. Demirden olabilir mi yani?
Doktora gitme kısmında tahlile yolluyorlar ve sonrasında tahlil ikinci güne kalınca ona fırsat bulup uzun uzun görüşme yapılamıyor ki. Siz talep edip üzerine giderseniz ancak ilaç yazılıyor. Bir geçen kızımda tek tek sorularımı yazıp sorunca bilgi edindim. Ve ertesi gün gidip tek tek sormak zorunda kaldım.

Sağ olun, siz de aldıklarınızı iyi günlerde kullanın. Evet 2-3 ürün gözüme kestirdim ama kendimi bende zor tutuyorum.
Bu yaşıma kadar kendime bir seferde bu kadar yatırım yapmamıştım. Bir iki kursa yazıldım felan..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…