güzellik bakım için küçük öneriler MÜKEMMEL SIRLARRR

hayhuy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2013
111
12
-yüzünüz yağlı değilse kesinlikle saf suyla yıkayın şu kozmetikçilerde satılan yüz süngerleri varya o ve sıcak su en iyi temizleyici sadece burnunuza temizleme jeli uygulayın ve burnunuzu karbonatla yıkayabilirsiniz gerçekten tertemiz yapıyor clear and clear da iyi burun için ama yüzünüzü saf suyla yıkayım
-yüzünüz yağlıysa banyoda karbonatkullanabilirsiniz ama çok bekletmeden ve hızla yıkayın eğer bunu tercih etmezseniz eczanelerden güzel bi yüz temizleme jeli alın parapen içermeyen kokusuz ve hiçbi ürürnü bol kullanmayın azıda aynı etki böylece ekonomik olur
-vücudunuz yağlıysa ve nemli bir iklimde yaşıyorsanız nemlendiriciye ihtiyaç yok cildimiz okadar asalak değil belli yere kadar kendini nemlendirmeyi biliyor ve hiçbi krem onun yerini tutmaz nemlendirici olarak yüze kayısı çekirdeği yağı en güzeli saf ve temiz ucuzda güvenilir bi markanın kayısı çekirdeği yağını banyodan sonra yüzünüz kurumamışken elinize sadece bir iki damla yağ damlatın birazda su damlatın karıştırıp yüzünüze sürün mükemmel bir nemlendirici ve yağlı bölgeleri sengeliyor
-ayrıca maden suyunu arada cildinize sürebilirsiniz bence ferahlatıyo
-vücudunuzu nemlendirecekseniz vücudunuz yağlı değilse bebe yağı harika ıslak cilce çok olmamak şartıyla uygulayın eğer vücudunuz yağlıysa boşverin bişey sürmeyin popo bacak gibi kurumuş yerlerinize sürebilirsiniz ama sırt omuz gibi sivilceye yağlanmaya müsaityerlere yağlı cildiniz varsa bişey kullanmayın
-bebek pudrası benim kurtarıcım harika bişey benim vücudum yağlı ve omzumda sivilce çıkıyor onlardan bebek pudrasıyla kurtuldum her banyodan sonra vücudumun yağlı bilgelerine pudra sürüyorum yağı kurutuyor ve cildi yumuşatıyor ayrıca ten renginiz beyazsa vücudunuza güzel bir kapatıcı oluyor tabi elbiseye birazbulaşıyor ama silkeleyince geçiyo:)
-pudrayı ben bikaç defa banyoda yüzümü yıkarken kullanmıştım bildiğiniz ıslak cildime sürdüm ovuşturdumsonra hemen duruladım hiç fena bi temizleyici değil ama bu herzaman uyguladığım ve emin olduğum bişey değil
-dışarı çıkarken güneş kremi kullanıyorum bronzlaşmaktan pek hoşlanmıyorum güneş kremi olarakta garnier çocuklariçin olan büyük kremharika hemucuz hemde mükemmel ellere kollara yüze rahatça sürebilirsinizkocaman olduğundan tüm yaz yeter
-deodorantolarak rexona duş ferahlığı 48 saat harika o koku okadar kalıcıki parfüme ihtiyaç duyulmuyor
-parfüm olarak parfüm sevmem ve erkeklerin çoğuda kadın parfümlerinden hoşlanmıyo ben emotion asıan garden kullanıyorum şu lila rengi olanı mükemmel bi koku benim gibi parfüm sevmeyenler bunu kullanabilir yapışıp kalmıyor ve ferah bi koku
-spor olarakta spordan hoşlanmıyorum ama çok yürüyorum yürümeyi seviyorum ve yürürken kalçanızı sıkarak yürüyün en güzel kalça şekillendirici hareket ayrıca el masaj aletleri vücutşekillendirmede harika günde 4-5 dakka bu masaj aletiyle vücudunuza masaj yapın mükemmel sonuç alınıyor selülit falan uçup gidiyor
-zayıflamaya gelince kilo kontrolü diyetten önemli napın biliyormusunuz aç uyuyun gündüz yiyin istediğinizi amaakşam18 den sonra meyvede dahil bişey yemeyin sakın böylece mükemmel form tutarsınız diyelim form tutmaktan daha ziyade zayıflamak istiyorsunuz ozaman bu saati 17 ye indirin tığ gibi olmazsanız bende burdayım
-tüy problemine lazerden başka çareyok sakın yağlara başkaşeylerekanmayın ve unutmayın kalın tüy hariç lazeri ince tüylere değdirtmeyin amana sonra pişman olusunuz ve %70 den daha iyi sonuç yok lazerde ayrıca bacaklara diod lazeri öneririm dökülmüyo gibi duruyoilk başta ama bence iyi sonuç veriyo
-vücudunuzdaki gri tüylere gelince onların en güzel yolu sarartıcı ben sarartıcının arttırdığını düşünmüyorum bi püf noktası var fazla bekletmemek fazla bekletince tüy yanıyo ve kesilmiş zannediliyo vücut tarafından ama az bekletip sık sık yaparsanız gayette pratik ayda bir adetten sonra yapabilirsiniz ben sırtım göbeğimdeki gri tüyleri sarartıyorum memnunum hatta ben sarı saç boyası kullanıyorum işlemden sonra bol nemlendirici uygulayın ayrıca sarartıcı yağlı ciltlere iyi bilrgeliyo
-biripucu daha saçlar eğer saçınızın doğal bi renk olmasını istiyorsanız küllü açık sarı saç boyasını alın elinize çok az sürün ve ovuşturarak saçınıza uygulayın ama çok değil yani saçınız çok ıslanmıyacak şekilde sonra 5-10 dakka sonra hemen durulayın sonuç mükemmel bi ışıltı ve doğal bir kahverengi

BUKADAR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…