Güzelliginiz için ne(ler)yapıyorsunuz?

mazosistin_mutlulugu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2010
398
114
Arkadaşlar hangi bakımları uyguluyorsunuz daha doğrusu güzelliginiz için neler yapıyorsunuz?

Ben Bazen alnımdaki birkaç sivilce için ; yoğurt - elma sirkesi maskesi yapıyorum ve arap kızı kremi kullanıyorum iyi geldi şuan sivilcelerim çok küçüldü ve artık çok dikkat edilmezse belli olmuyo

Ayrıca saç kremimide ihmal etmiyorum saçları yıkadıktan sonra sürüyorum

kızz tam benlik bi konu açmışsın :) şuan sivilcelerimden kurtulmaya çalışıyorum imex sabun sonra siwex losyon uyguluyorum ... sivilceler geçincede doğal maskeler yapmaya başlıycam. yogurt ve limon suyu çok iyi geliyomuş siyh noktolara sivilcelere . ondan başlıycam uygulamaya :))) bi sürü tarif aldım internetten :)) millet yemek tarifi yazar ben maske tarifi :)))

cnm yoğurt limon suyu nasıl bi karışım biraz bahseder misin tatlım

Ben limonla yoğurdu ve domatesle yoğurdu denemiştim açıkçası pek memnun kalmamıştım ama sen yinede dene istersen ciltten cilde fark ediyor =)

Son düzenleme:
Limon ve yoğurt benim de cildimi çok fena yakmıştı doğrusu.Ben mineralli ürünler kullandığımdan beri regl dönemindeki tek sivilceyi saymazsak yüzümde sivilce çıkmıyor.Ayrıca kesinlikle doğru toniği bulun ve onu uygulayın.Muhteşem sonuçlar alıyorsunuz,cildi gerçekten iyi temizliyor.Ve nemlendirici..işte oldu bitti:86:

Bana sorarsan çok büyük bir hata bu.yağsız bir nemlendirici seçebilirsin.öyle çok pahalı bir şey almana da gerek yok bence.Ben the body shop un e vitaminli nemlendiricisini kullanıyorum.çok ta memnunum.nemlendiriciyi atlamamak şart..

merhaba herkeze.bende yüzümdeki kahverengi lekelerden kurtulmaya çalışıyorum şu aralar yoğurt ve karbonat karışımı sürüyorum haftada 1 gün ve 8 hafta devam edilecekmiş 3 hafta oldu henüz ama lekelerim biraz silikleşti sanki banamı öyle geliyor bilmiyorum .inşallah tamamen geçer en azında biraz azalsada olur yani..

nasıl hazırlayıp uyguyorsun

selamm..
bende cildime ayda birdefa peeling yapiyorum ve her 2haftada yogurt maskesini uyguluyorumm cildimm cok güzel diyorlar.ha birde her sabah tonik kullanirim vazgecilmezimm :)
saclarimada haftada 2 defa yumurta maskesini vee yag kürü yapiyorum. ve haftada 1- 2 defa kosu yapiyorum cildime cok faydasi varr

Cildim icin: Sabah aksam Dove sabunu kullaniyorum. Ardindan maydonoz ve limondan hazirladigim tonigimi suruyorum. Haftada bir buhar banyosu yapiyorum yuzume.Sicak suya biraz isirgan otu katiyorum.5-10 dakika bekliyorum. Sonra misir unu+kil+el kremi ve biraz sudan olusan maskemi yapiyorum.5 dakika masaj yaparak suruyorum temizliyorum.

Saclarim icin: Sinameki kurunu uyguluyorum.Ayrica suda beklettigim karanfil suyunu sac diplerime yediriyorum.Hem sac uzuyor hem mis gibi kokuyor)))

Vucud icin: Sadece sabah ekmek yiyorum.Yagli yemeklerden kaciniyorum.Abur cumur yemiyorum.Yesil cay ve ihlamur kullaniyorum. Bide plates yapiyorum.

Yüzüm için her hafta sonu kahve ve hindistan cevizi yağı kullanıyorum. Kahve malum yumuşacık yapıyo cildimi. Sadece adet dönemimde sivilcelerim çoşuyo :))
Saçım için de 2 3 haftada bir yağlardan karışım yapıp sürüyorum ve ayrıca durulama suyuna sirke katıyorum. Parlaklık vermesi için :) Çok işe yarıyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…