Makyaj Ürünleri Güzelim diyen güzelleşmek isteyenler buraya :))

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
16 yaşında mı ürün kullanmak istiyorsun canım bence 20yi geçmelisin doğal yollardan çözüm ara öncesinde nedenini bul canım :)

nasıl bulacağım bilsemm...bıktım artık gerçekten denemediğim şey kalmadı salatalık,buz,patates,çay hepsini denedim...sonuçç sıfırr=((((

Çilek yağının seyreltilerek kullanılması gerektiğini okumuştum canım baya bir araştırıp kullan ne kullanıcaksan göz hassas bir bölge ben bodyshopın c ve e vitaminli kremlerinin methini duydum c vitaminlisini deniyorum :)
nasıl bulacağım bilsemm...bıktım artık gerçekten denemediğim şey kalmadı salatalık,buz,patates,çay hepsini denedim...sonuçç sıfırr=((((
canım ozaman bi doktora git kan testi falan yaptır ona göre bişi kullan yaşın genç çünkü

aa öyle mi tamam canım bakarım bi sağol =)

kızlar çlek yağını ne için kullanıyorsunuz

ben bu forumda bi yerlerde ciltteki gözenekleri küçülttüğünü okumuştum benim de yanaklarımda beni rahatsız eden siyah noktalar var onlar için kullanıyorum hem de cildimi nemlendirsin diye ama düzenli kullanmadığım için bi etki göremedim ben sadece çok güzel kokuyor :)

vauvvvv bir yararlı topic daha zemuszemus evet ilk sorumu soruyorum yüzü uzun göstermek için nasıl allık kullanmalıyız allığı yüzümüzün neresine sürmeliyizzemuszemus

vauvvvv bir yararlı topic daha zemuszemus evet ilk sorumu soruyorum yüzü uzun göstermek için nasıl allık kullanmalıyız allığı yüzümüzün neresine sürmeliyizzemuszemus

bunun için cevap beklemene gerek yok ki elmacık kemiklerinden aşağı sürmen lazım ki uzun dursun yüzün biraz nette araştırma yap video izle sonracıma geç aynanın karşısına deneme yap :) kolay gelsin canım :))

süper bi topikmiş benimde bir sorum olacak yüzdeki yağ bezeleri için ne yapmak gerek bide cilt nemlendiricisi olarak bepanten kullanıyorum yaşım 23 öyle özel bi krem kullanmıyorum ama kullanmam gerekiyo mu bu yaştan sonra bide cilt tipimizi nasıl öğrenicez hangi krem kullanmamızı mesala çünkü cildim hassas ve alerji olmaya çok yatkın cvplarını bekliyorum tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…