Makyaj Ürünleri Güzelim diyen güzelleşmek isteyenler buraya :))

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

burcumm

kelebek
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2009
40
1
38
Selamlar,
Biz bayanlar güzelliğimize her zaman önem weririz. Güzellik, cilt bakımı,anti-age ilgili bütün sorularınızı bana sorabilirsiniz. peki ben kimim estetisyeniniz,sengözlerimebaksanab

ayyy pek hoşuma gitti saol burcucum şimdiden hayırlı olsun
aklıma geldikçe sorularımla seni bunlatmaya gelicem canım :)

göz altı kırışık kremleeri kullanmaya kaç yasında baslanılır ? :smiley-cool:

Hoş geldinizz arkadaşlar...
öncelikle gepe göz altı şişliklerin nedeninin bir çok sebebi olabilir.gözü besleyen kanalların yavaş akması sonucu şişlik oluşmaktadır iyi bir solüsyon krem iyi gelicektir tabiy ki masajıda unutmamak gerekiyok ki masaj çok önemli ve gözlere krem sürülürken her zaman gözlerin bitiş noktasından içeri doğru dampon yaparak sürülmelidir.

akitra göz altı kırışık kremleri 20 li yaşlarda başlanması gerekiyor. yani en ideal yaş 24 .

göz altı kremlerinden konu açılmışken 24lü yaşlarda yoğun kıvamlı değil jel kıvamında ürün öneriyolar sen ne düşünüyosun burcum nu konuda :) birde yeni krem almak istiyorum marka önerirmisin acaba
bi ara body shop e ve c vitaminli göz kremi ve yüz kremi alayım diye düşündüm memnun kalan çok :) birde loccitaneden bademserisi göz kremi be yüz kremi almayı düşünüyorum karmakarışık bir set yapıcam gündüzkremi ddf bakıyodum laroche güzel diolar hangisini denesem kararsız kaldım :)
biraz karışık oldu idare et artık :)))))

:)) magrenta 24 lü yaşlarda göz çevresinin durumuna göre değişmektedir kullanılan ürün ama deforması az normal bir göz çevresindede krem kullanılmasında hiç bir sakınca yoktur.marka olarakda her hangi bir piyasa ürünü sölemek doğru olmaz kullanılacak ürün kesinlikle profesyonel olmalıdır doğru tedavi etkili sonuç için bu şart profesyonel ürünüde uzmandan alman gerekicektir.yani seni görücek cildini analiz edicek ve kullanman gereken ürünü sana içeriğiyle beraber anlatıcakdır :KK66:)

selam göz altı için sürekli kapatıcı kullanırsak ileride daha kötü olur mu ?sürekli kullanmak zorunda kalırmıyız?

tabiyki kapatıcı nihayetinde kozmetik ve içinde bir yığın kimyasal vardır.

:)) magrenta 24 lü yaşlarda göz çevresinin durumuna göre değişmektedir kullanılan ürün ama deforması az normal bir göz çevresindede krem kullanılmasında hiç bir sakınca yoktur.marka olarakda her hangi bir piyasa ürünü sölemek doğru olmaz kullanılacak ürün kesinlikle profesyonel olmalıdır doğru tedavi etkili sonuç için bu şart profesyonel ürünüde uzmandan alman gerekicektir.yani seni görücek cildini analiz edicek ve kullanman gereken ürünü sana içeriğiyle beraber anlatıcakdır :KK66:)
saol canım açıklaman için açıkçası uzmanada güvenemiyorum hangi markayı kullanıyolarsa onu övüyorlar bende merak ettim işte marka önericekmisin güvendiğin marka ne diye :)
tabiyki kapatıcı nihayetinde kozmetik ve içinde bir yığın kimyasal vardır.

ay bende hergün kapatıcı kullanıyorum :KK43:(( acaba ne kullanmak lazımki an az hasar vereninden :KK43:

super bir konu,tam benlik:) benimde ogrenmek istedigim birsey var..ben max factor fondoten kullaniyorum ama artik baydi. soyle yuzume surdugumde parlaklik verecek yuzume renk gelecek, mermer gibi bir cilt derler ya iste oyle bir fondoten hakkinda bilginiz varmi? cokk tesekkurler simdiden.......

Hoş geldinizz arkadaşlar...
öncelikle gepe göz altı şişliklerin nedeninin bir çok sebebi olabilir.gözü besleyen kanalların yavaş akması sonucu şişlik oluşmaktadır iyi bir solüsyon krem iyi gelicektir tabiy ki masajıda unutmamak gerekiyok ki masaj çok önemli ve gözlere krem sürülürken her zaman gözlerin bitiş noktasından içeri doğru dampon yaparak sürülmelidir.

yalnız ben 16 yaşındayım bi sorun olur mu o solüsyonları kullanmak

aa ne güzelmiş burası :)
teşekkürler böyle bir güzellik yaptığın için bize :)
oldu olacak ben de bişey sorayım
23yaşındayım ben ama alnımda ve gözaltımda yorgunluğa bağlı kırışıklıklar başladı acaba böyle krem jel vs gibi kimyasal değil de başka ne yapabilirim bunları azaltmak yada en azından artmasını engellemek için?
bir de çilek yağının gözenekleri küçülttüğünü okumuştum burda bi yerde
ben de duştan sonra cildim çok kuruduğu ve gerildiği için çilek yağı kullanıyorum ama korkuyorum acaba bi zararı olur mu yada tüylenme falan yapar mı diye

X