Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Güzel kızmın odası

Günaydın Arkadaşlar

1 ay a yakındır kızmın odası ile uğraşıyorum . hala da bitiremedim ama bitmeden sizinle paylaşıp fikir almak istedim , perde seçemedim cam biraz büyük karar veremedim sadece pembe renk fon mu yapsam resimdeki sade tülün üstüne yoksa tül alsam mı , duvar süslerini çokmu abartmışım sizce bana kalsa daha süslüyorum ama eşim çok oldu diyor. işte güzel kızımın odası

Eki Görüntüle 191786 Eki Görüntüle 191785 Eki Görüntüle 191784 Eki Görüntüle 191783 Eki Görüntüle 191782 Eki Görüntüle 191781 Eki Görüntüle 191780

maşallaah :nazar::nazar::nazar:
çok şeker bi oda hazırlamıssın
ellerine sağlık canım :KK61::KK61::KK61:

canım oda çok güzel olmuş.minik askılığa bayıldım. nerden aldın.bilgi veriersen sevinirim.

Canım bu askılık değildi aslında , hatta çok alakasız bişeydi. Babam çok büyük bir tesbih almış onun ipi kopunca askılık yapmış. daha sonra ben kızıma mobilya baktığım zaman bir yerde gördüm küçük askılığı çok pahalıydı 200-400 arası fiyatı vardı, sonra babamdan bu askılığı istedim oda küçültü sonra kızımın dayısı beyaz a boyadı. sanırım marangozlar mağaza fiyatlarından daha ucuza yapar boyamasınıda kendin yaparsan sprey boya ile çok daha uygun fiyata gelmiş olur .

pembe pamuk şekerler var ya ona benzettim odasını güle güle kullansın canım inş bizimde bebeğimiz olurda bizde böyle şeker gib döşeriz .:nazar::nazar:

çok güzel olmuş canım benim... pembiş pembiş de,tam kız odası :KK9: eline sağlık,Allah analı babalı büyütsün,anasına babasına hayırlı olsun,sağlıkla sıhhatle...
ha bide bence daha fazla sticker yapıştırmayın... neden derseniz,biraz büyüyüp aklı erince kendisi de alıp yapıştırmaktan cok hoşlanıyor,ablamın prensesten biliyorum her yerimiz sticker oldu :KK1::KK1:

çok güzel olmuş canım benim... pembiş pembiş de,tam kız odası :KK9: eline sağlık,Allah analı babalı büyütsün,anasına babasına hayırlı olsun,sağlıkla sıhhatle...
ha bide bence daha fazla sticker yapıştırmayın... neden derseniz,biraz büyüyüp aklı erince kendisi de alıp yapıştırmaktan cok hoşlanıyor,ablamın prensesten biliyorum her yerimiz sticker oldu :KK1::KK1:

Teşekür ederim . uyarın üzerine daha sticker almıyorum :) kendisi yaptıştırır aklı erince bu uyarı için ayrıca teşekkür ederim canım

Çok güzel bi oda olmuş ellerine sağlık. İyi günlerde büyüsün bebeğin:KK69: Cibinlik de çok güzel olmuş...
Perdede fona gerek yok bence. Odayı daraltır, daha boğucu gösterir. Yapıştırmaları da yeterli görünüyo..:nazar:

mobilyalar cok ciciş,duvar stickerlarıda öyle
birtek cibinlik gözüme hoş görünmedi sade bir tülden olsa dah güzel olur bence

Çok güzel bi oda olmuş ellerine sağlık. İyi günlerde büyüsün bebeğin:KK69: Cibinlik de çok güzel olmuş...
Perdede fona gerek yok bence. Odayı daraltır, daha boğucu gösterir. Yapıştırmaları da yeterli görünüyo..:nazar:

Çok Teşekkür ederim .pencere çok büyük ve balkona açılan kapıda var o yüzden fon yapmam bencede çok doğru olmaz

mobilyalar cok ciciş,duvar stickerlarıda öyle
birtek cibinlik gözüme hoş görünmedi sade bir tülden olsa dah güzel olur bence

Çok Teşekkür ederim . stickerlar ile ilgili uyarı geldi evet yeterince olmuş :) Birazda kendisi yapıştırır artık

X