Güzel Hayatlar...

Zaman harcamıyor ki zaten, arıyor boş vaktinde.

Ben de kendimi yukarı çekmek istiyorum ancak Yusuftan ayrılma gücünü henüz kendimde bulamıyorum,psikolojik açıdan önce kendimi güçlendirip sonra ayrılığı yaşamak daha doğru geliyor.Aksi takdirde birde ayrılık acısı yaşamak istemiyorum.Önce mantıklı yönümü güçlendirmem gerekiyor.

sen bile beğenmemişsin ilk görüşmede, yok boyu yok kilosu. sessizlikten bahsetmemiştin o dönem ?
hangi kadın onu koynuna sokar sanıyorsun ? bi de kolayca ?
adamın iyi bi tarafı olsa iyi yorum yapalım ama senden başka da göklere çıkaran yok bunu
aç bak önceki konularına, benim dışımda kimler ne yorum yazmış bak bakalım 1 tane olumlu yorum bulabilecek misin ?
adam ilk buluşmada kıyafetine kısa diyor, sonra seni otele aparta çağırıyor, sürtünürüz diyor, çıplak yatmayı teklif ediyor
sonra da birlikte olmuş kadın istemiyor ??
yani otellere apartlara kapanıp çıplak uyuyunca sürtünce namustan bişey eksilmiyor ama gir çık yapınca mı namus gidiyor ?

escobar sen neden böylesin ?

Eklentiler

• Ekran Resmi 2024-07-03 20.36.15.png
    220,5 KB · Görüntüleme: 47
valla cinselliği özgür yaşayan, bu konuda kimseye hesap vermeyen, tabuları olmayan kadınlar sevişmelik erkek konusunda çok daha seçici oluyor
eğer eli yüzü düzgün bi kadınsa zaten ona hayır diyebilecek erkek sayısı çok çok az
o da doğal olarak aralarında en iyilerini seçip yaşamak istediğini yaşıyor
o tarz kadınlar yusuf gibilere selam bile vermezler

AaaA, boyacı, tipsiz, firsatçi bı lavuğun ağına düşmüş yazık, kapılmasa bari diyordum ama bı de sapık çıktı herif rıza baba Konu sahibi aklını mi kaçırdın eli yüzü düzgün gencecik öğretmen kadınsın, ne işin var bu hanzoyla allasen, engelle gitsin abaza kekoyu

Birazda bu ilgisi nedeniyle ona bağımlı oldum galiba.İlk erkek arkadaşım bir de.Üniversitede,lisede inektim.Sadece derslerine odaklı biri olduğum için aşkı hep erteledim.
Sosyal medya tam bir illüzyon. Ama sen Yusuf'a dahi kanıp bırakmadıysan sosyal medya Yusuf'un yanında hiç kalır.

"Ailen değişmiyorsa sen değiş. Yanında kimseyi bulamıyorsan tek başına bir şeyler yapmayı dene" diyeceğim ama sende ne yazık ki insanlara bağımlılık hastalığı var, aynı Yusuf'a bağımlı olduğun gibi. Bu bağımlılıktan kurtulman lazım.

Tatlım sen sahiden ama sahiden çok safsın, bu kafayla Yusuf kekosu sana seneye nikahı basar, en az bı 20 yıl etinden sütünden evire çevire, tepe tepe faydalanır, eteğinde iki çocuk, gençliğin sönmüş, sağlığın bitmiş, beş kuruşsuz burda yine konu açarsın ...Bu kadar kadın yapma diyor, görüşme, selam bile verme şu primata diyor, hiç acaba demiyorsun? Eh napalım eceli gelen cami duvarına işer, yapacak bişey yok...

Son düzenleme:
O kadınlar da Yusufun kapısında sıra olmuş beklemiyorlar. Adamın kapasitesi belli kandırabileceği birini bulmuş. Açık açık ne olduğu belli birine prim veren biri. Uzaktan çok emek harcamadan bir şekilde cinselliği yaşayabileceği biri. Oh bir de evlenirse memur maaşı garantili biri. Kendinizi başka kadınlarla kıyaslarken komik duruma düşer miyim diye bir düşünün önce

Benim çalıştığım işyeri biraz merkezi, torpillilerin tercih ettiği biyer, mesleğimin ilk yıllarında kenarda köşede yerlerde çalışırken ben de böyle pışt diyene minnet eder hale gelmiştim, yıllar sonra bu torpil yatağına düşünce şunu farkettim, memurla evli tek memur kadın benim En eciş bücüş meslektaşım bile memura tenezzül etmemiş , helal olsun diyorum hep...Gençlerin gözü açık diye seviniyordum ama konu sahibi beni bile geçmiş sağolsun , boyacı otel kuşu Yusuf nedir ya? Okulda arkandan ne guluyorlardir senin biliyor musun Escobar?

S sino2023 gerçekleri yazmış. Ama gerçekleri okumak hoşuna gitmedi tabii. Adamın sapkın ve sapık düşünceleri kötü değil de o üyenin yazdıkları mı kötü? Tabii canım öyledir (!).

Libidosu yüksekmiş!! Sapıklar suç işleyince " libidom yüksek" deyip ceza almasın o zaman.
Bu yazdığımı da anlamazsın da neyse yazmış bulundum.

Sen Yusuf'tan kesinlikle ayrılmazsın . Yusuf senden ayrılırsa ayrılır.

Beni yargılamayı bıraksanız mı diyorum.Zaten olan şeyleri olduğu gibi söylüyorum,onu savunduğumda yok.Sadece içinde bulunduğum durumu anlattım konumda.Konum ne ara sadece Yusuf etrafında döner oldu,onu da anlamış değilim.Yusuf hayatımın sadece bir parçası,tamamı değil.

Böyle olumsuz bir tabloda yer alan biri olmak istemiyorum.Nasibe inanan biriyim,nasibimde nasıl biri varsa onunla evleneceğim.İllaki bir noktada hayatım düzene girecektir.

İsteyen arkamdan güler,isteyen yüzüme güler.Ben birini parası,mesleği,statüsü için sevmem,sevmedim.Ben sevgiye odaklı biriyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…