Güzel günler yakın mı

Mystory-06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2017
141
153
38
Merhaba ,eşimin ayrı bir instagram adresi açmış olduğunu öğrenmem ve fake hesabında erotik fotoğraflar görmem neticesinde evi terketmiştim.Bu süre zarfında eşimle hiç bir şekilde iletişime girmedim.7 yaş oğlumla birlikte ailemin yanındaydım.Geleceğimiz zaman eşim evden çıkacağını söyledi ,boşanma konusunda kararlıyım kendisi de kararlı.Beni narsist bir insan olmak ile suçluyor,ben de kendisini açtığı fake hesap ve fotoğraflar yüzünden suçluyorum.Eve dönecek olmamın stresi var ailem başka şehirdeydi,işim ve oğlumun okulu dolayısı ile dönüyoruz.Boşanma,çocuğun alışması yeni düzen hepsi zor ama geçiyor değil mi? Güzel günler yakın olsun zira çok ihtiyacım var:)

Çok daha güzel günler gelecek.
Sizin için çabalamayan bu durumda bile sizi suçlayan adamdan hayır gelmez. Kendinize ve güzel evladınıza hak ettiği degeri verin 🌸 yolunuz açık olsun

Sizin gibi cesaretli kadınların hayatı güzel olmayacakta kimin olacak? Defalarca aldatılıp affederek kendine hayatı zindan eden bir sürü kadın var. Emin ol affedersen yine yapacak. Hatta ertesi gün tekrar arayışa girecek aklına koymuş bir kere karısını aldatan erkeklerden olmaya. Boşanacağını duyunca ilk seni suçlayacak zaten ruh hastası diyecek, narsist diyecek sana senin hatalı olduğunu hissettirecek ki affet diye. Onun hırsı ne biliyor musun? Çevresindeki erkekler aldattı ama eşleri boşanmadı ben neden başaramadım. Şimdi bende boşanmak istiyorum deyip suç bastırıyor. En fazla 3,5 ay veriyorum pişman olacak barışmak isteyecek. Çünkü erkekler tüm kozlarını çekip kadını geri getiremezse yalvarmaya başlıyorlar. Eğer affedersen daha kötü şekilde aldatılıp keşke ilkinde affetmeseydim diyeceksin.

Merhaba ,eşimin ayrı bir instagram adresi açmış olduğunu öğrenmem ve fake hesabında erotik fotoğraflar görmem neticesinde evi terketmiştim.Bu süre zarfında eşimle hiç bir şekilde iletişime girmedim.7 yaş oğlumla birlikte ailemin yanındaydım.Geleceğimiz zaman eşim evden çıkacağını söyledi ,boşanma konusunda kararlıyım kendisi de kararlı.Beni narsist bir insan olmak ile suçluyor,ben de kendisini açtığı fake hesap ve fotoğraflar yüzünden suçluyorum.Eve dönecek olmamın stresi var ailem başka şehirdeydi,işim ve oğlumun okulu dolayısı ile dönüyoruz.Boşanma,çocuğun alışması yeni düzen hepsi zor ama geçiyor değil mi? Güzel günler yakın olsun zira çok ihtiyacım var:)
Bence güzellesmeye başlamış bile hayatınız. Evlerinde şiddet gören, aldatılan buna rağmen ekonomik özgürlükleri olmadığı için ve aileleri destek olmadığı için o evlerden çıkamayan bir sürü kadın var. Siz 1-0 önde başlamışsınız bile :) bundan sonra da umarım her şey daha güzel olur sizin için 🙏

X