günüm geçti ama

valla gögüslerimde damar damar oldu gögüs ucum koyulaştı çok şişdetli bi agrı yok ama elledimmi agrıyo idararda beyaz tortular var of

Arkadaşlar benim de adetim 3 gün geçti.idrarın rengi çok sarı ve beyaz tortu şeklinde akıntı oluyor.Bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi?

valla gögüslerimde damar damar oldu gögüs ucum koyulaştı çok şişdetli bi agrı yok ama elledimmi agrıyo idararda beyaz tortular var of

canım ümitlenmeni istemem ama bende gögüslerden anladım damarlar oluştu ucuna dokunamıyorum bende de beyaz tortular var...inşallah hamişsindir geçtimi adetin peki

Arkadaşlar benim de adetim 3 gün geçti.idrarın rengi çok sarı ve beyaz tortu şeklinde akıntı oluyor.Bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi?

canım akıntı mantardan olabilir bende de olmuştu böyle süt kesiği gibi değil mi test yapsana canım muhtemelen çıkar testte.

arkadaslar benım adetım tam 8 gun gectı
1 hafta önce kan testi yaptırdım ama beta hcg 0 cıktı.bugun doktora gıttım ultrason cektı ve rahım duvarının kalınlaştıgını soledı.yanı gebelık olma ıhtımalı var,gec dollenme olmus olabılır dedı.keseyi göremedi.tekrar kan verdım.benı bır daha heveslendırdı yani.ne guzel kabullenmıstım oysa.içinizde hiç böle bişi yaşayan veya duyan var mı?

canım banadA ALATTAN ULTRASONDA BAKTI DR.RAHİM DUVARIM KALINLAŞMIŞ ADET ÖNCESİDE KALINLAŞIRMIŞ GEBLİKTE DE KALINLAŞIRMIŞ BEN 2 TANE TEST YAPTIM POZİTİF ÇIKTI AMA DR. GÜVENMİYORUZ DEDİ İDRAR TESTLERİNE VE KAN TESTİ STEDİ 7 DE ALICAM SONUCU HAYIRLISI CANIM İNŞALLAH SENDE BENDE HAMİŞİZDİR...

canım işşallah hailesindir ama çok dikkat et kasık ağrıları pek normal birşey değil adetin gelcek gibi karnın ağrıması normal olabilir ama göğüs aprın için bir hormon testi yaptır göğüs ucundan akıntı geliyorsa prolaktin hormonunu bir ölçtür bence benim başımdan geçtiği için söylüyorum birtanem aman ihmal etme olurmu. benimde geçen yıl bir hamileik geçti başımdan eğer hamileysen kasıkların ağrımaya deva edeyorsa hemen dr gir canım ayaklarını havaya dikerek uzan fazla hareket etme ben düşük yaptım benimde böyle belirtilerim vardı
ama sen hemen hormon testi yaptır ve dr git
idralinde çıkmazsa kan testi yaptır

X