günüm geçti ama

ozlmmm

Guru
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
54
1
45
selam arkadaşlar
ben en son 30 Temmuzda adet gördüm ve herzaman adetim düzenlidir yanlız geçen ayda adet olmadan 2-3 gün önce hafif lekelenme olup sonrada adet oldum ama bu ay yine 3 gün öncesinden başladı hala leke var ama devamı yok sizce nedir bu

canım göğüslerde şişkinlik ağrı ve renk değişimi varmı

aycank göğüslerde ağrı hamilelik mi adet belirtisi mi?çünkü benim özellikle sol göğsüm çok feci ağrıyor ve ucu büyüdü ikisininde bide damarlar var ucunun atrafında ilk defa böyle oluyor dokunamıyorum hiç böyle ağrımazdı damarlar olmazdı çünkü her ay çok dikkatli bakardım damar filan var mı diye ama işte şu adet sancılarım olmasaydı ve sivilcelereim çıkmasaydı büyük ihtimalle hamişim derdim kafam karışık ama göğsümün ağrısından zar zor yazıyorum şu anda.

selam arkadaşlar
ben en son 30 Temmuzda adet gördüm ve herzaman adetim düzenlidir yanlız geçen ayda adet olmadan 2-3 gün önce hafif lekelenme olup sonrada adet oldum ama bu ay yine 3 gün öncesinden başladı hala leke var ama devamı yok sizce nedir bu

canım inşallah bu seferki yerleşme kanamasıdır da hamiş olduğun için geliyordur o kan 1-2 gün sonra test yapsana canım belki çıkar inşallah hamişizdir...:Saruboceq:

canım göğüslerdeki bu değişiklik sadece hamilelikte olur umarım hamilesindir test yapsana canım hadi haberlerini bekliyoruz

canım göğüslerdeki bu değişiklik sadece hamilelikte olur umarım hamilesindir test yapsana canım hadi haberlerini bekliyoruz

canım adetime daha 1-2 gün var o yüzden test yapmıyorum inşallah dediğin gibidir yürürken bile acıyorlar özellikle uçlarına dokunamıyorum ama arada adet sancısı gibi sancım oluyor o beni korkutuyor başka belirtilerimde var ama inşallah boş umut değildir benimki...rabbim sen yüzümüzü güldür AMİİNN...:Saruboceq:

kızlaarrrrrrr ben idrar testi yaptım ama maalesef negatif.....
daha sonra tekrar yapsammı acaba çünkü daha gelmedi benim kırmızılarrrrrrrrrr

Canim daha erken olduğu için çikmamiştir toplamda kaç gün geçti yani bu testler 1 haftadan önce doğru sonuç vermez kan tahlili yaptirsana canim inşallah hamişsindir...

normalde hep geriye kayardı günlerim ama en kötü ihtimalle bir önce ki ayla aynı gün olurdum temmuz 30 da oldum ama hala bişey yok 1 hafta sonramı denesemmm

evet canım 1 hafta daha sabret bilirim çok zor bende bekliyorum ama kan testi yaptırsana canım ben yaptırmıyorum çünkü artık bıktım kan testi yaptırmakatan hatta ben bu ayınj ortasına doğru yapıcam idrar testimi de..hayırlısı bakalım inşallah hamişizdir.benim komşum 1 hafta geçmesine rağmen idrar testi yapmış çıkmamış ama eminmiş o hamile olduğuna çünkü hiç gecikmezmiş sonra doktora gitmiş ultrasonda öğrenmiş yani kimilerinin ki 2 hafta geçmesine rağmen ancak çıkıyormuş canım...

hayırlısı ya inşallah vardır bişeyler ....
senin ne kadar geçti günün

canım geçen ay 3 ünde olmuştum ama ben pcoku olduğum için belli olmuyor geçen ay 3 gün öne atmıştı mesala yani şimdi geçmişte olabilir günüme de var olabilir ama bende hiç yaşamadığım belirtiler var bu ay ondan ümitlendim ama belli olmaz tabi geçen ay test yapmıştım pozitifti sonra hastalanmıştım nasıl olduğunu bende anlamamıştım o yüzde de test yapmak istemiyorum yani.

bende bu gün yine hafif kanama var sanki adet olacakmışım gibii
kafaya takıncada kötü ya...
canım inşallah vardır sendede bendedeeeeeeeeeee

canım adetine kaç gün kala idrar testi yaptın sölediklerinin çoğu adet belirtisi ama göğüslerde renk değişimi hariç inş hamilesindir

evet tortular oluyor çünkü bende de vardı tortular..inşallah sende hamişsindir canım ya..

X