Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Günlük sporum göğüslerimi dikleştirdiii :)))

buse93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
101
30
Merhaba kızlar. Bu sitede Tiffany Rothe adında bi hatunun youtube videolarını görmüştüm. Dans ederek kalori yakıyorsun bel inceltiyorsun falan. Ek olarak onun karın kası için 10 dakikalık egzersizlerini de yapıyordum ve annemle beraber göğüslerimin dikleşip büyüdüğünü aynı zamanda sıkılaştığını farkettik. Üstelik toplasan 7-10 gün anca yapmıştım. Hala da yapmaya devam ediyorum. Sütyen giymeden bike dik dik oldular valla. Göğüs kaslarına da etkisi oldu sanırım ben farketmeden. Deneyin isterseniz. Hem beliniz göbeğiniz şekillenir hem de göğüsleriniz.. :)

CNM NASIL BİR SPOR ÇEŞİTİ EN TARİF EDEBİLİR MİSİN? EN AZNINDAN BİR LİNK YOLLASAN

bu yolla karın kası mı yapılıyomuşş eğlencelii videolar valla bende başlıyım ama kaç günde karın kası oluşur ki acaba inşallah gögüslerime de etkisi olur

bi de ek olarak bu varı eklemeyi unutmuşum
CNM BU HAREKETLERİN GÖGÜS BÜYÜTMEYLE NE İLGİSİ VAR ANLAYAMADIM. YANİ KARIN KASLARINA BACAKLARA DAHA ETKİLİ GİBİ GELDİ BANA... BELKİ GÖGÜS KASLARINI SERTLEŞTİRİ BAZI HAREKETLER VAR AMA BÜYÜYOR MU CİDDEN BU HAREKETLERLE???

Göğüs kasını çalıştıran spor yaparsanız ordaki yağlar sıkılaşıcak daha da küçülücek göğüs zaten bizim göğüslerimiz küçük... O arkadaşın zaten büyükmüş spor dikleştirmiş bizimkileri büyütmez spor

ARKADAŞ "annemle beraber göğüslerimin dikleşip büyüdüğünü aynı zamanda sıkılaştığını fark ettik" DEMİŞ YA ONUN İÇİN SORDUM CNM. ANNESİNİN BİLE BÜYÜTMÜŞ... AMA HANGİ HARERKETLWR. BUNLARIN HEPSİNİ YAPACAK VATİM YOK Kİ BNM

bende öyle düşünüyorum.olmayan göğsün nesi sıkılaşsın...spor yapılsada çok az olmalı bence..yukarı doğru masaj yada günlük kısa sürelerde sadece dik durması için..

bende öyle düşünüyorum.olmayan göğsün nesi sıkılaşsın...spor yapılsada çok az olmalı bence..yukarı doğru masaj yada günlük kısa sürelerde sadece dik durması için..
MATEM BEN GÖGÜSLERİME AYNADA BAKTIĞIM ZAMAN YOK GİBİ GÖRÜYORDUM. AMA ŞİMDİLERDİ Bİ YUVARLAKLIK VAR KARŞIDAN BAKINCA.... AMA BOYUT AYNI. NE SENCE BU DOLGUNLUK MU DERSİN? BÜYÜMEYE İŞARET Mİ?

Bize spor olmaz zaten olmayan göğsümüzü daha mı yok edecez

Sporla büyümeeez erkeklerin göğsü sporla bi iki cm dışarı çıkıyo bizimkinde çok az da olsa yağ dokusu var eğer göğüs kasını çalıştırırsan olan dokunda küçülür sıkılaşır , kızın göğsü zaten 80-85 bedenmiş onunki dikleşmiş o yüzden daha büyük gözüküyodur bizde 80-85 beden göğüs mü varda bide spor yapıcaz... Sen bilirsin yinede istersen dene kendi gözlerinle gör

işte beni de şaşırttı bu durum göğüs dikleştirmek ya da büyütmek için ayrı hareketler var ama ben onları hiç denemedim. Göbeğimi eritmek için bunları yaparken farkettim ki göğüslerime de iyi geldi 80 beden sütyenlerim olmuyo artık :)))

Bi kaç kişi sarkık yazmış da onlar için paylaşayım dedim zaten yoksa ben de pek zannetmiyorum öyle büyüteceğini ama dikleştiği zaman zaten daha büyük ve dolgun gözüküyolar :)

WOWO aşk olsun " bizde 80-85 beden göğüs mü varda bide spor yapıcaz" :=)) gerçekler bu kadar da adamın yüzüne denmez ki yawwww:)))))))))))) doğru söze ne hacet ama haklısın....

WOWO aşk olsun " bizde 80-85 beden göğüs mü varda bide spor yapıcaz" :=)) gerçekler bu kadar da adamın yüzüne denmez ki yawwww:)))))))))))) doğru söze ne hacet ama haklısın....
oof ooof benim evlenmek istediğim çok sevdiğim biri vardı ama büyük göğüs sevdiğini biliyorum 80 de olsa yeter heralde ama bende o bile olmadığı için başlamıştı benim bu takıntım sen evlisin daha şanslısın kıymetini bil eşin seni öyle seviyo beğeniyo ben evlenmekten korkuyorum böyle

Bi kere seni seven her halinle sevsin sakın takma kafaya böyle şeyleri. Benim de çatlak problemim var işte. Bi de erimek bilmeyen göbeğim Kimse mükemmel değil ki.

Bi kere seni seven her halinle sevsin sakın takma kafaya böyle şeyleri. Benim de çatlak problemim var işte. Bi de erimek bilmeyen göbeğim Kimse mükemmel değil ki.
Doğru diyosunda ben rahat hissetmiyorum böyle kendimi senin boyun ve kilon kaçtı?

OYY CNM İŞ ORAYA GELİRSE SADECE GÖGSÜN İÇİNS EVECEKSE SENİ SEVMESİN... BİZ BAYANLAR DAHA GÜZEL GÖRÜNMEK İÇİN KENDİMİİZE BAKMYI SEVİYORUZ. YOKSA ÇOK ŞÜKÜR SAĞLIKLIYIZ. ELİMİZ AYAĞIMIZ TUTUYOR GÖGÜS KANSERİ DEĞİLİZ... VB Bİ ÇOK ŞÜKREDECEK YÖNÜMÜZ VAR. DEDİM YA BAYANLAR KENDİLERİNE BAKMAYI SEVİYPOR. YOKSA ERKEKLER BU NİYE KÜÇÜK DEMİYOR EMİN OLUN. ERKEKLER İÇİN SAMİİYET ÖNEMLİ. AŞKINI YAŞAMAK ÖNEMLİ. SENİN BEDENİN ERKEK İÇİN YETER CNM BNM. KENDİ CANINI BU DENLİ SIKMA.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…