Lekeler, Çiller Güneş Lekesi İçin Yağ Deniyorum

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

TurkMaria

Kartanem ❄️
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
91
67
31
Daha önce sivilcelerime hiçbir şekilde çözüm bulamamıştım.Ayrıca yüzümde bi türlü geçmeyen yaralar vardı kabuk bağlardı ama geçmezdi. 1 ay çörekotu yağı kullanmıştım ve ilk haftadan gözle görülür sonuç elde etmiştim. Kullanmaya devam ettim ve sivilcelerimden kurtuldum. Şimdi ise güneş lekerim için denicem ve buraya yüzüme sürdüğüme dair not tutucam. Ne denesem olmadı geçmiyor. Umarım çörekotu geçirir. Bugün 2. Günüm yüzümü ıslattım yağımı sürdüm.

Bugün 3. Günüm yüzümü yıkayıp yağımı sürdüm. Daha önceden maske denemiştim onların biraz faydası oldu sanırım. Şuan göz altlarımda hafif burun üzerinde daha belirgin leke var. Denemeye devam.

Bugün 4. Günüm yüzümü ıslatıp yağımı sürdüm. Denemeye devam
Bu arada gündüz sürmüyorum gece yazamadım şimdi yazıyorum

Bugün 10. Günüm
Bugün farklılık yapıp çörekotu yağına hindistan cevizi yağı karıştırdım

17. Gün
İki yağı karışık sürdüm
Bana mı öyle geliyo bilmiyorum ama göz altlarımdaki lekeler sanki açılmaya başladı.
Umarım öyledir
Denemeye devam

Arkadaslar yuzumde cok fazla sivilce izi ve kahverengi gunes lekelerim var onereceginiz krem yada bi kur var mi

Arkadaslar yuzumde cok fazla sivilce izi ve kahverengi gunes lekelerim var onereceginiz krem yada bi kur var mi
Cildiyeye gitmende fayda var canım
Ben çörekotu yağı sayesinde sivilce ve lekelerinden kurtuldum.
Güneş lekeleri için de maalesef cildiyelere burda virüsten dolayı gidilmiyor ben de yağları deniyorum gördüğün gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…