Lekeler, Çiller Güneş lekeleri ve tca deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

NUR-SAH

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
192
126
Yaklaşık 2 senedir yanak, çene ve alın bölgemde çıkan güneş lekeleri için gitmediğim doktor kullanmadığım krem ve serum kalmadı. Dermaroller ile leke açıcı melafudin serumlar, özel hastanelerin yazdığı soyucu kremler, acnelys, tretin, azelderm, expigment ve daha sayamadığım birçok krem kullandım, kısmen azalan lekelerim kış ayı olmasına rağmen kısa sürede tekrar artarak belirdi. Uzun araştırmalar sonucunda gözümü karartıp tca yapmaya karar verdim ve bu akşam %20'lik tca'yı uyguladım, anlatıldığı gibi aşırı yanma hissi olmadı, uygulamadan yaklaşık 10 saniye sonra hafif yanma başladı sonlandırıcı solüsyon uyguladıktan sonra yanma hissi de geçti, bir saatlik kızarıklıktan yüzüm tamamen normale döndü, acaba aldığım tca mı etki etmedi diye düşündüm açıkçası, ilerleyen günlerde bunu görecegim

Bende Anti spot leke kremi ve serumu kullanıyorum cildimde herhangi bir leke kalmadı diyebilirim. Düzenli olarak sabah kremi akşam uyumadan öncede serumu uyguluyorum. Gerçekten tavsiye ederim sizlere Uraw kozmetik bitkisel içerikli ürünler üreten bir firma olduğundan gönül rahatlığıyla kullanıp deneyimleyebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…