Günde 4000 Kalori Harcayarak Ayda 15 kilo Zayıflama Deneyimlerimiz

kizlar ip atlayarak zayiflayan varmi ? eger sizde bana katilmak isterseniz IP ATLAYANLAR BURAYA konusuna buyurun, beraber kilolarimizi verelim

Günlük 500 'e çıkarmayı başardım. Yoğurt kürü de yapıyordum 3 günde 1.5 kg gitmişti. Dün tatlıyı kaçırınca 700 gram geri gelmiş:KK23:Bugün bütün motivasyon gitti :KK34:

kilo verenler yazın zıplayarak evde

öncelikle merhaba eski mesaj olduğunun farkındayım ama tekrar böyle bi durumla karşılaşırsanız diye yazmak istedim yardımcı olmak adına, sınavlarımın ertesi bende uygulayacağım inşallah, arkadaşlar günde 5.5 km hızla 1 saat yürümek 480 - 500 calori yakıyor, günde 1 saat roman havası veya oryantal 500 - 800 calori yaktırıyor, bende önce sabah 100 mekik ve kas problemim yüzünden yapabildiğim bazı bacak hareketlerini 20 dakika filan yapıp sonrasında öğlene doğru 1.5 saat oryantal, ve akşam üzeri tekrar 1.5 saat oryantal ve akşam yemekten sonra 1 saat tempolu yürüyüş yapıp günde 5000 calori yakmaya çalışıcam, zaten 2000 caloriye yakın normalde günde yakıyormuşuz, yediklerimdende günde 500 calori eksiltirsem, günde 5000 kalori yakıp ayda 15 kilo vericem inşallah, belk sizede yardımı olur, iyi geceler...

X