Güncel tüp bebek fiyatları

kolfumdarisya34

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2022
25
9
37
Merhabalar temmuz ayında tüp bebeğe başlayan arkadaşlar fiyat konusunda bilgilendirme yapabilir mi? Şişli memorialda başlamayı düşünüyorum. Güncel fiyat bilgisi olan var mı ?

Merhabalar temmuz ayında tüp bebeğe başlayan arkadaşlar fiyat konusunda bilgilendirme yapabilir mi? Şişli memorialda başlamayı düşünüyorum. Güncel fiyat bilgisi olan var mı ?

Merhabalar,
Önceden Şişli Memoralide çalışmış bi doktor var Soner Düzgüner. Şişlide kliniği var Miel Clinic. Bi görülmenizi öneririm. Ben ilkte pozitifi gördüm fiyatlarıda normaldi piyasaya göre.

2022 yılında 2 kez transfer oldum ilki negatif 2.si 6 haftalık gelişimi durdu. Yaşım 38 ve bu yıl yeniden denemek istiyorum. Memorial Semra Kahraman hakkında güzel yorumlar okuyorum. Doktor tavsiyesi ve fiyat konusunda bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

Devlet hastanesinden alınan raporla ilaçlar daha uyguna alınabiliyormuş
Doktorum zaten Gazi Üniversitesi Hastanesi Kadın hastalıkları ve doğum bölümünün anabilim dalı başkanı ve bizim minimum çabamızla ilaçlar için rapor çıkardı ve bir kutu gonal-f ve bir kutu çatlatma iğnesinin fiyatını karşıladı. Biz yaklaşık 10 bin ödedik ama ben herkesin raporu olmayacağı için normal fiyatı söyledim. İki aşılama olduğu için rapor çıkarabildik biz galiba.

ortalama fiyatlar şöyle

yumurta takip ve toplama 30-40 bin tl
dondurma / bazı yerler almıyor bazılarında 5-10 bin tl
transfer 25-40 bin tl
histeroskopi 20-50 bin tl
hsg çekim anestezili 5-10 bin tl
ilaçlara gelirsek;
opu öncesi 15-50 arası sadece gonalf ile hazırlanıyorsanız 15 gibi düşünün
transfer hazırlığı ve sonrası ilaçların bi kısmı sgk karşılıyor ama karşılanmayanlar 3-4 bin tl
takviyeler vitaminler için de 3-5 bin tl düşünmek lazım

tedavi devam edecekse öngörüşme muayene ucreti almıyorlar ama sadece bi kere gidiyorsanız çoğu kurum muayene parası alıyor o da 2500-4500 arası oluyor

allah herkese kolaylık versin
sevgiler

ortalama fiyatlar şöyle

transfer 25-40 bin tl
ilaçlara gelirsek;
transfer hazırlığı ve sonrası ilaçların bi kısmı sgk karşılıyor ama karşılanmayanlar 3-4 bin tl

tedavi devam edecekse öngörüşme muayene ucreti almıyorlar ama sadece bi kere gidiyorsanız çoğu kurum muayene parası alıyor o da 2500-4500 arası oluyor

sevgiler
merhabalar, hangi doktor ıcın yazmıştınız bu fiyatları acaba

ortalama fiyatlar şöyle

transfer 25-40 bin tl
ilaçlara gelirsek;

sevgiler
Yani minimum 150 bin her deneme 😕

X