Güncel meme protez süreci 7.ayımdan selamlar

yagmurundamlasi

Kendime ve keyfime göre yaşar konuşurum 🌺
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2022
143
42
26
Selam kısslarr
Ameliyat olduğum günden beri mümkün olduğunca sorularınızı yanıtlamaya gayret ettim ama son dönemde herkeste bir yaz hazırlığı var galiba ben de liposuction yaptıracağım ay sonunda doktoruma.
Buradan birçok arkadaşa doktorumun ismini söyledim dün bir arkadas bana yazdı benim aracıılığımla ulastığı doktoruma ameliyat randevusu almıs çok sevindim birbirimize olan güvenimiz çok sevimli
Arkadaşlar meme protez operasyonumun üstünden tam 7 ay geçti ama benim o ameliyat korkum dün gibi zaman nasıl bu kadar hızlı geçiyor anlamak mümkün değil.
Hayatımda iyi ki yapmısım dediğim nadir şeylerden biri kesinlikle.Boğazlı kazak giydiğimde bile olusan o çıkık göğüs görüntüsü bile iyi ki dedirrtti hahahaytt
Güncel durum:Çok memnunum ödemlerim gitti ağrılar zaten kalmadı

Şuan sütyen kullanıyor musunuz? Benim 2.ayım dolmak üzere, birkaç gündür akşamları sütyen takmıyorum. Bir zararı olur mu diye huzursuz oldum.

Merhabalar benim 7. Günüm ve sağ göğüs üstümde agri var ve sol göğsüme rahatlıkla dokunuyorum ama sağ göğsüm çok agri yapıyor sizlerde de böyle oldu mu. Ve yumuşama ne zaman oluyor sizlere göre

Selam kısslarr
Ameliyat olduğum günden beri mümkün olduğunca sorularınızı yanıtlamaya gayret ettim ama son dönemde herkeste bir yaz hazırlığı var galiba ben de liposuction yaptıracağım ay sonunda doktoruma.
Buradan birçok arkadaşa doktorumun ismini söyledim dün bir arkadas bana yazdı benim aracıılığımla ulastığı doktoruma ameliyat randevusu almıs çok sevindim birbirimize olan güvenimiz çok sevimli
Arkadaşlar meme protez operasyonumun üstünden tam 7 ay geçti ama benim o ameliyat korkum dün gibi zaman nasıl bu kadar hızlı geçiyor anlamak mümkün değil.
Hayatımda iyi ki yapmısım dediğim nadir şeylerden biri kesinlikle.Boğazlı kazak giydiğimde bile olusan o çıkık göğüs görüntüsü bile iyi ki dedirrtti hahahaytt
Merhaba sizin de sanırım 350 CC idi. Benim şu an 22. Günüm. Ama üst kisimlar hala çok şiş ve sert duruyor. Soyle bir soru sorsam, odemler tamamen geçti dediğiniz anda bir miktar inme küçülme oluyor mu? Yani şöyle soyleyeyim benim ilk haftaya oranla ödemlerim daha az ve biraz küçüldü neyse ki.. 3 ay sonra odemler tamamen geçince üst kısımdaki yapay görüntü de geçer sanırım değil mi? Hala büyük görünüyor gözüme 😔 umarım biraz dahakuculurler. Kimisi büyük seviyor ama ben alışamadım bu büyük goruntuye 😓

Merhaba sizin de sanırım 350 CC idi. Benim şu an 22. Günüm. Ama üst kisimlar hala çok şiş ve sert duruyor. Soyle bir soru sorsam, odemler tamamen geçti dediğiniz anda bir miktar inme küçülme oluyor mu? Yani şöyle soyleyeyim benim ilk haftaya oranla ödemlerim daha az ve biraz küçüldü neyse ki.. 3 ay sonra odemler tamamen geçince üst kısımdaki yapay görüntü de geçer sanırım değil mi? Hala büyük görünüyor gözüme 😔 umarım biraz dahakuculurler. Kimisi büyük seviyor ama ben alışamadım bu büyük goruntuye 😓
Yani kas üstü mü koyuldu sana o da kalıp görüntü yaratıyor diye biliyorum ben kas altı yaptırdım ödem tamamen geçti tabi biraz küçüldü

Selam kısslarr
Merhabalar, bende liposuction olmak istiyorum siz kime ve kaç paraya anlaştınız? Bir de 2 ay korse mi kullanacaksınız?

Merhaba, ben de 3 hafta önce kas altı meme silikon ameliyatı oldum. Diren çıkmasıyla Diren deliğinden ardından dikişlerdeki.bandajın çıkmasıyla dikişte minicik bir noktadan sarı su akıntısı var. Doktorum beklememiz gerektiğini dokunun kendini toparlayınca biteceğini söyledi ç herhangi bir zamanlama da verilemiyor..benim kendi tespitim de derin mefes alınca gülünce sağ dikiş yerim bıçak saplanması gibi rahatsızlık duyuyor. Durumu yaşayan arkadaşlarım bu akıntı ne zaman bitiyor, benim de piskolojim alt üst olmuş durumda. Okadsr hevesle yaptırdığımız memelere hevesim kursağımda kaldı. Tavsiye ve deneyimlerinizi bekliyorum.

Merhaba şekilleri önce aşagı bakıyor sonra düzeliyor değilmi lütfen cevaplayın şekilsiz meme uçlaeı aşagıya bakan sivri memeler düzeliyormu 1 ay olacak hiç iyi hissetmiyorum kendimi

X