Günaydın, biraz acil yardımcı olur musunuz? Ella almalı mıyım hemen?

moonbina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
18
6
Günaydın yardımcı olursanız sevinirim, nişanlımla dün ilişkiye girdik ilkte prez ile korunduk o yüzden boşalma olmadı bana doğru , daha sonra kullanmadık boşalma olmadı ama zevk suyudur vs bir şeyler olabilir mi orda emin olamadım sizce riske atmayıp ella almalı mıyım işe giderken ? Ortalama 16 saat olmuş olcak

Son adet tarihiniz ne zaman , suan yumurtlama dönemi değilse zaten imkansız içe boşalsa bile kalmazsınız da bir yazın son adet tarihini siz
İmkansız diye bişey yok. Adet tarihime 4 gün kala hamile kaldım.

Konu sahibi biraz zor bi ihtimal olsa da için rahatiz etsin diye kullanmanız daha iyi ama bilin ki Ella çok güçlü bi ilaç sürekli ona bel bğalayamazsınız. Her ilişkide yeni prezervatif kullanmalısınız. Ya da hap kullanmaya başlamalısınız.

Kimse olur veya olmaz diyemez gebelik istemiyorsanız alın hapı derim. Ama hormonları baya bozuyor birkaç ay mens olmayabilirsiniz yan etkilerini okuyup hazırlıklı olun

Kimse olur veya olmaz diyemez gebelik istemiyorsanız alın hapı derim. Ama hormonları baya bozuyor birkaç ay mens olmayabilirsiniz yan etkilerini okuyup hazırlıklı olun
Ben de diyecektim iki ucu şeyli değnek. Gerçekten çok kötü bir ilaç Allah göstermesin hayati tehlike oluşturabilecek nadir yan etkileri de var prospektüsü bir okusanız dudağınız uçuklar ama hormonal dengeyi alt üst ettiği doğru ve bir kaç ay adet döngünüz sapıtır, ağrılı adet görme durumu olabilir. Lütfen dikkatli korunun bu hapı mümkün mertebe hiç içmeyin. Eğer imkanınız varsa (fazla zaman kaybettirmeyecekse) bir doktora sorup alın derim ben.

Ben de diyecektim iki ucu şeyli değnek. Gerçekten çok kötü bir ilaç Allah göstermesin hayati tehlike oluşturabilecek nadir yan etkileri de var prospektüsü bir okusanız dudağınız uçuklar ama hormonal dengeyi alt üst ettiği doğru ve bir kaç ay adet döngünüz sapıtır, ağrılı adet görme durumu olabilir. Lütfen dikkatli korunun bu hapı mümkün mertebe hiç içmeyin. Eğer imkanınız varsa (fazla zaman kaybettirmeyecekse) bir doktora sorup alın derim ben.
İlacı sabah aldım , içim rahat olmalıydı ilaç kesin çözümse eğer daha huzurlu olacağım , regl konusunda pcosum var yani zaten düzensiz bir regl düzenim var

2 kere ilişkiye girip birinde korunup birinde korunmamışsınız risk var tabii ki. Korunduğunuzda da en baştan itibaren takacaksınız prezervatifi bilmiyorsanız söyleyeyim Ella öyle her ay alınacak bi ilaç değil malum

Üstelik belli bir süre geçtiyse ne yazık ki korumuyor

X