Gül kurusu (rose) allık önerileriniz?

sana bahama mama'yı önermişler ama o mat bronzer'dır ve allıktan ziyade kontur yapmak için kullanılır..

bloğumda bahsetmiştim aradığına benzer allıklarım var benim,swatchladığım "scandal" allığın renklerine bakabilir misin öyle bir allık mı arıyorsun?
the balm'da hot mama güzel aslında sana uyabilir bir de,ona da bakabilirsin..

evet baktım şimdi bana gösterdikleri bahama mamaymış

bloğuna bakarken istedğim allık tonunu buldum sanırım
Eki Görüntüle 563127
işte bu ortadaki
tanımlarkende bronz şeftali tanımını kullanmışsın
yalnız bu markadan görmedim hiç bizim burda yok

yerel kozmetikçilere gider misin bilmiyorum, adı sanı olmayan küçük kozmetik dükkanları her yerde vardır diye tahmin ediyorum , orada classics markasını sorabilirsin , bir de sana catherine arley'in dynamic serisinde tekli 03 numara allığını önereyim (bu allığın rengi de benziyor ortadaki renge , catherine arley'i milyoncularda da bulduklarını yazmışlardı bloglarda) bunlar uygun gruptan (5 tl ) önerebileceklerim olabilir sana.. scandal ise pembe-bronz o nefis ama hiçbir yerde bulamadım bir daha, aşığım o allığa ben..

bu arada , bu başlık için uygun fiyatlı gruptan "gül kurusu" olarak ise catherine arley 02 ve 04 numaralara bakabilir arkadaşlar..

gratis watsons odak gibi yerlerin dışına çıkmadğm için bilmemem normalmiş o zaman
bakıcam mutlaka çıktığım zaman
çok teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…