Gücüm kalmadi pes mi etmeliyim?

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
Arkadaslar dün bayramdi bugün benim icin zehir oldu, esime bugün ikinci kez red cevabi geldi,
bu almanlar herahlde bizi ayirmaya calisiyorlar ne yapacagimi sasirmis vaziyetteyim
avukata verecegim ben artik ugrasacak kosturacak durumda degilim:KK43:
sagligim bozuldu esim üzgün ben üzgünüm sabahdan beri aglamakdan gözlerim agriyor bakamiyorum dogru düzgün bile
kac kere sinirden bayginlik gecirdim allah bu almanlara gün yüzü göstermesin yuvami yikacaklar bu gidisle
pazartesi günü avukata verecegim ve carsamba günü türkiyeye ucuyourm esimin yanina esim bana diyor snei daha yollamam babam yapsin kagitlai bu kadar ayrilik yeter bizde yuvamizi kuralim artik
ben ne diyeyim simdi, kaldim bir derenin ortasina, avukata verecegiz diyorum ver babam ugrassin sen yanima gel diyor:KK43:

yeriniz eşinizin yanı bence.ne olursa olsun. evlilğiniz bu şartlarda çok sağlıklı yürümez.

canım ben anlayamadım...oncekı konularını okuyamadıgım ıcın...
allah kolaylık versın ve yardımcın olsun...

evet esimin yani ama öyle kolay degil evimi düzdüm isim var kendi yerim var bunlari birakip onca ugrasmisken pes mi edeyim, bilemyiorum ne yapacagimi bilmiyorum

canim peki neden red cevabi geliyor....
esin almanca kursuna gitmistir heralde yoksa sinavlarimi gecemiyor....

evet esimin yani ama öyle kolay degil evimi düzdüm isim var kendi yerim var bunlari birakip onca ugrasmisken pes mi edeyim, bilemyiorum ne yapacagimi bilmiyorum

o kdr kurulu düzenin varsa yazık bırakılmaz ki
biraz daha dayanıcan heralde anlamam ki bu vize işlerinden, nerde eksik buluyolar da reddediyolar

sinavi da verdi herseyi tamam eismin
ben gelirim 2000 Eurodan fazla kendi yerimde var bilmiyorum ki red niye verildi sidmi gelen red cevabi ayni red cevabi güya ben esime bakamiyorum, allahim hele bir avukat ile konusayim da bakalim ne olacak ne gidecek:KK43:

en iyisi avukata vermek canim...
hersey normal gözüküyor sinavi vermis, senin gelirin gayet iyi...
insallah tez zamanda kavusursun esine...

zilanur ben önce ki konularını az çok biliyorum.
red cevabının gelmesinin nedeni ne peki

Cok üzüldüm canim ya...:teselli:

Bunlari yasayan biri olarak anliyorum halinden...:çok üzgünüm:

Fakat her ne olursa olsun sakin bir delilik yapip burdaki iperlini koparma canim...burda bir düzen kurmussun kendine öyle kolay degil birakip gitmek.:1no2:

Bencede en güzeli avukata ver, git 2-3 hafta esinin yanina ondan sonra bakarsiniz basinizin caresine.:nazar:

Böyle hersey tamamken red cevabi niye geliyor anlamiyorum? Kacirdigniz bir ayrinitimi var acaba?:uhm:

ayrinti falan kacirdiginiz yok, güya ben esime bakamaz durumdayim
allah askina bu devirde kim 2000 Euro kazaniyor, hatta 2000 de fazla
demin bir sitede avukat ile görüsdüm genel sorulari cevapliyor bana dediki vize vermemeye calisiyorlar hani sizi pes etmeye calsidiriyorlar pes etmeyin avukata verin bir baksin arastirsin birde insan haklarina basvurun dedi bakalim pazartesi günü yine kosturmak var hayatim hep kosturmaklarla gecdi bikdim usandim inanin
hersey kurulmus düzülü ben burada dogum nasil birakip gideyim:KK43:

Sakin pes etme canim esinde cok üzülmüstür canim yaaaaaaa
O adamin dedigi gibi yap insallah hersey yoluna girer cok üzüldüm canim benim

pes etme canım sen sonunda kim haklı çıkıcak ve sen eşine kavuşacaksın inşallah

canim ya ikinci kez mi red geldi peki sebep olarak ne gosteriyorlar?
gerci almanlar artik turklerin gelmesini ismtemedikleri icin illaki birsey bulurlar ama neden oldu ki acaba?? turkiye den geleceklere almanca sinavi zorunlu yaptilar sinava girdi mi esin??canim ya sen temelli turkiye ye gideceksin, ya da biraz daha ugrasacaksin ...baska care yok gibi...

Canim biraz daha sabret.
Bencede senin yerin esinin yani.
Egitim durumunda yüksek lisans yaziyor, bir meslegin var neden sen Türkiyeye gitmiyorsun?
Madem bu kadar ugrastiriyorlar niye hala bekliyorsun ki, üzülmekten baska birsey degil bu.
Avukatina ver o ugrassin eger illa Almanyada yasayacagiz diyorsan.
Almanyada yasayabilmek icin bu kadar üzüntüye deger mi?
Bence degmez..

allah yardımcın olsun
inşallah biran önce hakkınızı alır bir daha hiç ayrılmazsınız

Benim anlamadigim durum, madem surekli red cevabi aliyosunuz gidin Turkiye'de yasayin Almanyaya kabul edilinceye kadar bu cok zor birsey digifisfisfisl.....ayrilmak falan ne alaka:1shok:

Bu kadar çok çaba göstermişsiniz sabıretmişsiniz... az daha dişinizi sıkın...bunu söylemek kolay ama...cefa çekmeden sefa çekilmiyor.. bende taktım bu söze-tatlicadiarzu-:ecrin_bebek:

X