Guatr testi ve hamilelik acilll!!

• Konu Sahibi Breathingwithyou
  • Başlangıç Tarihi
B

Breathingwithyou

Ziyaretçi
Kızlar merhaba size 2 sorum olacaktı.Yaklaşık 1 hafta önce eşimle ilişkiye girdik.Korunmadık yüzeysel bir ilişkiydi.Henüz 1 aylık evliyim ve tam bir birleşme yaşayamadık.İçinde bulunduğun durumlar nedeniyle hamile kalmamam gerekiyor.

Sorum şunlar

tam bir birleşme yaşanmadan hamile kalma olasılığım kaçtır?

Pazartesi guatr için kan testi yaptıracağım.hamilelik varsa bu guatr testinde çıkar mı?Ayrı test mi yaptırmam gerekir?

çok sağolun kızlar şimdiden..

yüzeyselse çooook düşük hamile kalman ama imkansız değil:nazar:
guatr testinde gebelik aranamaz ayrıca bir Beta-HCG baktırman lazım:emir_bebek:
kan testinde yumurtlamadan 9 gün sonra sonuç alabilirsin ama kesin sonuç değildir:ecrin_bebek:
adetinin 1 gün geçmesini beklemen daha doğru olur:nazar:

adetime 2 hafta var şu anda.vajinismus sorunum olduğu için henüz bekaretimi kaybedemedim.yüzeysel ilişki yaşadık hep.ama zarla da hamilelik olasığı varmış.umarım hamile değilimdir :Saruboceq:

Baska fikri olan yok muu??

canım hamılelık olabılır. çok dusuk bır ıhtımalde olsa ovulasyon zamanına denk gelıyorsa adetten 11- 13- 15 . gunler hamıle kalabılırsın
guatr hastalıgın varsa bıyle olnların hamıle kalbılmesı ıcın tedavı olması lazım dıe bılıyorum gecmıs olsun

kürtaj olmak kesinlikle istemiyorum.ama bir bebeğe de hazır değilim şu an.henüz zarım duruyor.bu durumda yüzde kaçtır hamilelik ihtimalim.Allahım bana yardım et :KK43:

kürtaj olmak kesinlikle istemiyorum.ama bir bebeğe de hazır değilim şu an.henüz zarım duruyor.bu durumda yüzde kaçtır hamilelik ihtimalim.Allahım bana yardım et :KK43:

kızlar aranızda var mı bakireyken hamile kalan?

canım kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilir..

şöyle:Vaginismus gebelige engel bir problem degildir sadece cinsel birlesmeye engeldir. Kadin gebelige uygunsa (vajinismus haricinde herhangi bir jinekolojik rahatsizligi yoksa) vajina girisine dökülen spermlerin yüzme kabiliyeti sonucunda gebelik olusabilir fakat bu sekilde gebelik sansi normal bir cinsel iliskiye göre çok daha azdir. alıntı...

kızlar şu anda farlutal kullanıyorum.çünkü eğer hamile değilsem bir an önce adetimi görüp rahata ermek istiyorum.sizce sakıncası var mıdır?

guatrın yanında prolaktinin de yüksekse hamilelik söz konusu dahi olamaz ..

ama yüzeysel bir şeyle hamile kalınacagını zannetmiyorum ama birde şunu sormak istiyorum .. yüzeysel şeylerden önce eşinle 72 saat önceden bir ilişkiniz oldumu boşalma söz konusu oldumu eğer olduysa bir ihtimal de olsa var

göğüslerden birinin sıcak diğerinin ona göre daha soğuk olması hamilelik belirtisi midir?

kızlar son adet tarihim 4 mart.ilişşki tarihimse 19 mart.hamilelik varsa idrar testinde ne zaman çıkar?ne zaman test almalıyım??

bana kalırsa böle bi ilişki ile hamile değilsindir sanırım guatr problemn var buda gebeliği etkileyen bir sorun olabilri ve gebelik olasılığını daha düşüğe indirgeyebilir gebeliği kan testinde bulman için tsh harici bhcg istersen doktorundan yardımcı olacaktır hersey gönlünce olsun

eğer guatrın varsa muhtemelen prolaktininde vardır buda hamileliğe engel bir şey ..

o göğüs sıcak soguk olayıda guatrın etkilerinden . bendede guatr var çünkü

kızlar şu anda sadece sol göğsümde bastırınca artan bi ağrı var.bu ne demek?psikolojik de olabilir mi?bir de ne zaman test almamı önerirsiniz?adetime 6 gün var.guatr sonucum da 3.28.çok zor günler geçiriyorum kızlar.tek duam bana nasip edeceği bu bebeği tüm isteyenlere nasip etmesi.sizde dua edin sonuç negatif çıksın..

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar adetime 3 gün var.bugun test yaptım negatif çıktı.biraz rahatladım ama tam olarak emin değilim.umarım sonuç doğrudur..

canlarım doğru mudur sonucum günümden 2 gün önce de yaptım negatif çıktı

X