grand newport hotel

rose16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2012
303
99
giden var mı kızlar? biz balayı için gidicez, nasıl merak ediyorum.

giden var mı kızlar? biz balayı için gidicez, nasıl merak ediyorum.

tavsiye etmiyorum balayı için gitmiştik bizde merdiven çıkmaktan kas yaptık bungalov tarzı odalar var merdiven merdiven aşağıya kadar sıralanıyor inip çıkmak yorucu oteli çok temizde bulmadık çocuklar şıpıdık şıpıdık çıplak ayaklarla tuvalete gidip havuza atlıyor uyaran birgörevli yok çok kalabalıktı boş bir şelzong bulabilene aşk olsun balayı çiftine özel bir muamele yapmıyorlardı bir tatlı büfesi bile yoktu koca otele iki çeşit tatlı çıkıyordu yemekleride beğenmedik.gelen turistlerde çok kalitesizdi maganda maganda tipler...en önemlisi aşırı kalabalıktan ve hijyen kurallarına dikkat edilmediğinden havuzu kullanamadık denizde cehennemin dibindeydi dolmuşla denize git gel pek eğlenceli olmadı bizim için...denize sıfır yada yürüme mesafesinde tatil köyler vardı orada bizimle aynı zamanda balayına çıkan arkadaşlarımız orada kaldılar çok memnun kalmışlardı.

halbukı resımden guzel gozukuyor ama bız vazgecmıstık zaten baska bı yerden rezervasyon yaptık

bu otelde konaklama yapan var mı yakın zamanlarda?? 1 hafta sonra gideceğim ve çok merak ediyorum.. bilgisi olanlar yazarsa çok yararlı olur benim için..:44:

bu otelde konaklama yapan var mı yakın zamanlarda?? 1 hafta sonra gideceğim ve çok merak ediyorum.. bilgisi olanlar yazarsa çok yararlı olur benim için.. :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…