Göztepe Süleyman Yalçın Şehir Hastanesinde Estetik Olan Varmı???

alyayaz

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2019
152
115
32
Merhaba..Göztepe süleyman yalçın şehir hastanesinde estetik olan varmi acaba..?Ben meme büyütme ve karın gerdirme için randevu aldım bu hafta görüşmeye gidicem olanlar varsa lütfen bilgi verebilirmiii...süreç nasıl işliyor ameliyat için çokmu sıra oluyor ücret nedir bilgisi olanlar lütfen paylaşırsanız çok sevinirim 👏

Merhaba, görüşmeye gittiniz mi? Ne bilgi verdiler, fiyatlar nasıl oluyor devlet hastanesinde bende meme büyütme düşünüyorum ama oteller fazla maliyetli devlet daha uygun olur diye düşündüm ama fiyat ne söylediler size güncel olarak

Merhaba, görüşmeye gittiniz mi? Ne bilgi verdiler, fiyatlar nasıl oluyor devlet hastanesinde bende meme büyütme düşünüyorum ama oteller fazla maliyetli devlet daha uygun olur diye düşündüm ama fiyat ne söylediler size güncel olarak
Merhaba evet gittim..söyleki siraya aliyorlar ve onlar arıyorlar ve çağırıyorlar zaman olarak bi tarih vermiyorlar..meme büyütme 17bin sadece hastaneye ödenen tutar protezleri siz atıyorsunuz 30bin fln sanırım

Merhaba evet gittim..söyleki siraya aliyorlar ve onlar arıyorlar ve çağırıyorlar zaman olarak bi tarih vermiyorlar..meme büyütme 17bin sadece hastaneye ödenen tutar protezleri siz atıyorsunuz 30bin fln sanırım
Karın germede 17bin fakat fiyatların değişeceğini söylediler bayadır zam yapmıyorlarmış çünkü

X