Gözluk cikarmak icin dua goz duasi

Gozlerim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2023
7
-16
23
Selamun aleykum verahmetullahi veberekatuhu gözlerim iyi gormuor gozluk takiorum ve bi kac ay once karsima instagramda bi dua cikmisti 7ker eokunuor kurandan bir dua neydi bilmiorum kayit etmemisim yapmadim bilen varmi gozluk takmamam icin dua

Selamun aleykum verahmetullahi veberekatuhu gözlerim iyi gormuor gozluk takiorum ve bi kac ay once karsima instagramda bi dua cikmisti 7ker eokunuor kurandan bir dua neydi bilmiorum kayit etmemisim yapmadim bilen varmi gozluk takmamam icin dua
Instagram da bir dünya dua var ve çoğu yanlış buraya da açılıyor bilip bilmeden dualar

Lütfen bilmediğiniz duaları okumayın

Okuyacaginiz en güzel şey Esmalar ve Ya ŞAFİ cc ve Kuran da geçen Şifa ayetleri ve bol dua edin

Öncelikle doktora gidin bu daha önemli bunu da ekleyim

Kardesim bilib bilmeden konusma

Ne konuştum bilmeden pardon

Bilmeden oraya buraya konu açıp polimik çıkarma dersindensin sanırım
Önce doktora git sonra dua et bilmedigin duayı etme dedim
Hayırdır bu atar ne

Bu şekilde cirkin niye konuşuyorsunuz pare size birsey demedi niye bu şekilde karşilik veriyorsunuz .vee pare hanim kk de dualarla ilgilenen biri demekki bildigi varda konuşuyor .size fikir veriyor madem fikir almicaksiniz niye konum acip herkesi etiket yapiyorsunuz ki bende etiketlenmişim .bu yorumunuzu bildikten sonra duzgun yorum yapamam
Lütfen konum aciyorsaniz yorumlarinizi kirici yapmayin

Nur suresi 35.ayet göz sağlığı için okunuyor.

Bir saat önce üye olmuşun buraya gelip herkese cemkiremezsin

Bilip bilmeden sitenin kuralları var ve ben sana yardımcı olmaya çalıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…