Gözeneklere Kesin Çözüm Arıyorum Denemediğim Yöntem Kalmadı

ozlem8761

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2010
203
5
Merhaba arkadaşlar,

neredeyse bir yıldır yüzüme dermokozmetik ürünlerden kullanmadığım kalmadı... geçen vakte mi yanayım yoksa döktüğüm onca paralara mı..

la roche possay
neostrata
nuxe
dcl
noviderm..

hiçbiri gözeneklerimi yok etmedi sıkılaştırmadı.
kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum lüften yardıma ihtiyacım var kimyasal peeling mi olur yoksa lazer mi bana bir çözüm önerin lüften

$IMG_0074.jpg $IMG_0078.jpg $IMG_0521.jpg $IMG_0528.jpg $IMG_0531.jpg $IMG_0533.jpg

bu daha ne ki benim yüzümün heryerinde bunlardan var üstelik daha geniş gibi benimkiler o kadar temiz tutuyorum yinede banamısın demiyor yaa napacaz bilmiyorum bunları halimize şükürler olsun diyorum daha ne kötüleri var ama insan tertemiz bir yüzü olsun istiyor anlıyorum seni gayet iyi anlıyorum.
benimde denemediğim kalmadı araştırmadığım kalmadı sanırım peelenglere de lazerlere de inanmıyorum çünkü onlar sadece sivilce ve lekelere iyi geliyormuş gözenekler aynı kalıyormuş yaptıranların yorumları böyle..bende bir ara niyetlenmiştim ama bu yüzden vazgeçtim.
şuan ne mi yapıyorum yüzüm için hergün yüzümü yüz yıkama süngeriyle sabunlayıp kil maskesi yapıyorum temizleyici oriflame üçü birarada bi ürün var onu kullanıyorum oriflame soyulan maske kullanıyorum ve bazen de gülsuyü ve pamukla yüzümü siliyorum bu da tonik görevi görüyor.yüzüm aşırı yağlı benim.ayrıca haşlanmış mısırın da iyi geldiği söyleniyor saraçoğluna mail attım ve mısır yememi önerdi.süperfresh paket mısırlardan alıyorum onlardan yemeye başladım bakalım ama devamlı kullanamıyorum ki hergün olmuyor malesef..çare bulursan bana da söyle kardeşim hakikaten çok ihtiyacım var...

ben ergenlikten beri yüz yıkama jeli tonik ve su bazlı krem kullandım maskelerde cabası güzellik merkezlerinde yaptırıyorum ayrıca ünlü markalarda ama malesef çare bulamadım
burnumdaki gözenekleri kapatamadım

bu daha ne ki benim yüzümün heryerinde bunlardan var üstelik daha geniş gibi benimkiler o kadar temiz tutuyorum yinede banamısın demiyor yaa napacaz bilmiyorum bunları halimize şükürler olsun diyorum daha ne kötüleri var ama insan tertemiz bir yüzü olsun istiyor anlıyorum seni gayet iyi anlıyorum.
benimde denemediğim kalmadı araştırmadığım kalmadı sanırım peelenglere de lazerlere de inanmıyorum çünkü onlar sadece sivilce ve lekelere iyi geliyormuş gözenekler aynı kalıyormuş yaptıranların yorumları böyle..bende bir ara niyetlenmiştim ama bu yüzden vazgeçtim.
şuan ne mi yapıyorum yüzüm için hergün yüzümü yüz yıkama süngeriyle sabunlayıp kil maskesi yapıyorum temizleyici oriflame üçü birarada bi ürün var onu kullanıyorum oriflame soyulan maske kullanıyorum ve bazen de gülsuyü ve pamukla yüzümü siliyorum bu da tonik görevi görüyor.yüzüm aşırı yağlı benim.ayrıca haşlanmış mısırın da iyi geldiği söyleniyor saraçoğluna mail attım ve mısır yememi önerdi.süperfresh paket mısırlardan alıyorum onlardan yemeye başladım bakalım ama devamlı kullanamıyorum ki hergün olmuyor malesef..çare bulursan bana da söyle kardeşim hakikaten çok ihtiyacım var...

canım o mısırlar yeteince sağlıklı değil kendin pazardan al haşla bence.. birde cilde iyi gelen bir sürü meyve var ama onlarla olacak iş değil bu bence

forumda gözenekleri sıılaştırmak için çok konu açıldı ama bir arkadaş resimli anlatiyordu aşama aşama yaptıklarını. düzeldigi yönünde mesajlarını okumustum.
salyangoz özlü maske ( dermoface) haftada 2 gün uyguluyordu
saf yağ karışımı : kayısı çekirdek yagı, bugday yagı, biberiye yagı, limon yagı
kil maskesi (yapıyormussunuz zaten )
birde salyangoz özlü krem.. bunları cildiniz için kullanmısmıydınız?

Bende çok muzdaribim bu gözeneklerden bıktım usandım artık:95: bir sürü krem ,jel, kil, maske ne varsa denedim olmuyor.yaklaşık 3 haftadır la roche possay jel ve duo kremini kullanıyorum sivilcele için birebir ama gözeneklere bir yararını görmedim.Üstelik kremin üzerinde yapılan bir araştırmaya göre 1 ayda gözeneklerin %89 görünümünün azaldığı yazıyor hepsi palavra:KK36:

Son düzenleme:
forumda gözenekleri sıılaştırmak için çok konu açıldı ama bir arkadaş resimli anlatiyordu aşama aşama yaptıklarını. düzeldigi yönünde mesajlarını okumustum.
salyangoz özlü maske ( dermoface) haftada 2 gün uyguluyordu
saf yağ karışımı : kayısı çekirdek yagı, bugday yagı, biberiye yagı, limon yagı
kil maskesi (yapıyormussunuz zaten )
birde salyangoz özlü krem.. bunları cildiniz için kullanmısmıydınız?

yok canım kullanmadım onu ama denerim yeterki iyi gelsin :) o sayfanın linki varmı nasıl bulcaz bir inceleyim..

Bende çok muzdaribim bu gözeneklerden bıktım usandım artık:95: bir sürü krem ,jel, kil, maske ne varsa denedim olmuyor.yaklaşık 3 haftadır la roche possay jel ve duo kremini kullanıyorum sivilcele için birebir ama gözeneklere bir yararını görmedim.Üstelik kremin üzerinde yapılan bir araştırmaya göre 1 ayda gözeneklerin %89 görünümünün azaldığı yazıyor hepsi palavra:KK36:

bence de ya hepsi palavra.. o kadar para veriyosun sadeece bir parlaklık temizlik veriyor o kadar

Merhaba kızlar!
Gözenekleri sıkılaştırmada işe yararmı bilmiyorum ama ben bi sabun keşfettim Nilera okyanus sabunu eczanelerde satılıyo çok hoşuma gitti cildimi süper nemlendirdi. Gözenek sorunuda cildin nem oranıyla alakalı bi sorun. Normal sabunlar asitli olduğu için cildi kurutuyo bu nedenle cilt daha fazla yağ salgılıyo buda gözeneklerin genişlemesine sebep oluyo. Bu sabunla beraber yukarıdaki önerileride dikkate alırsanız muhtemelen bu sorundan kurtulursunuz.

Ya bende bu dertten muzdarıbım ya benımde kullanmadıgım kalmadı cıldım asırı yaglı gunde kac kez yuzumu yıkııyorum maske yapıyorum tonık suruyorum banamısın demıyor kısa surelı ıyı gozukuyor kalıcı bır cozum yok yanı bende arastırdım cok sunu deneyın ben bebe pudrası ve gulsuyunu karıstırıyorum yuzume suruyorum krem kvamına geldıten sonra yıllar once ogrenmıstım bunu netten cılttekı yagı cekıyo gozenekler halıyke sıkılasıyo ve canlılık verıp cılde beyazlatıyo deneyın pısman olmazsınız ama ben usenıyorum hergun hergun yapmaya bunu yaptıgım zaman cok ıyı ama yapmayınca gene aynı ben kesın cozum ıstıyorum gozeneklerım kaybolsun bıdaha hıc cıkmasın ıstıyorum:KK6:

kızlar daha yeni iki hafta önce dcl kil maskesi aldım ve sanki daha da gözenek cıkarttı artırdı gibi anlamadıım

kızlar be bı ara kımyasal peeling yaptırmışdım baya iyi gelmişdi. meyve asitli olan pelingden

kızlar be bı ara kımyasal peeling yaptırmışdım baya iyi gelmişdi. meyve asitli olan pelingden

biraz anlatabilir misin nasıl oldu tamamen kayboldu tekrar mı çıktı kaç seans yaptırmıştın ve cildin soyulurken zor oldumu acı duydun mu ve çok kötü göründü mü kusura bakma çok soru sordum merak ediyorum :)

gözeneklerim için doktorum bana differin jel önerdi. 2 aydır kullanıyorum gözle görülür bir sıkılaşma var. tabi peeling ile önce gözeneklerin içini temizliyorum. jeli kullanırken güneşe çıkmak yasak. akşamları sürüyorum bende.

gözeneklerim için doktorum bana differin jel önerdi. 2 aydır kullanıyorum gözle görülür bir sıkılaşma var. tabi peeling ile önce gözeneklerin içini temizliyorum. jeli kullanırken güneşe çıkmak yasak. akşamları sürüyorum bende.

gerçekten mi? bu ilacı araştırıp doktora sormak lazım yüzümüz sabunladıkça üzerindeki gerekli olan nemi de alıyormuşuz ve cilt de buna karşın daha fazla yağ üretiyormuş sonuçta da kapanmayan gözenekler..ama yüzüm o kadar yağlı ki nemlendiriciye gerek kalmıyor bunu deneyen var mı nemlendirince yağ üretimi azalan??

Benim de yanaklarımda var ama çok abartı değil, ben yine de rahatsızım. Önerilerinizi dikkate alacağım teşekkürler.

Salyangoz kremini nereden bulabiliriz acaba?

aktarlarda var ben aldım 20 tl pink rose ama içeriğinde çok şey var salyangoz özünden çok başka maddeler koyuyorlar o yüzden alıcaksan iyi marka al bence şuan aldığım kremi hiç kullanmıyorum yan etki yapar diye sivilce vs...yağlı gibi çünkü.

X