Göz Makyajı gözaltı morlukları:(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlaaarr bendede aynı sorun var :KK43:(( gercekten bakkala giderken bile kaatıcı sürmek istiyorum....:S
bu kayısı çekirdeği kremi nedir nerden alabilirim bana açıklarmısınız ???

aktarlarda bulabilirsin :KK66:

seLm ben 16 yaşnda oLmama Rağmen gözLerimiz aLtı çok moR ve çook kötü duRuyoR... bunun sebebi bi hastaLıktan doLayı oLabiLeceğini fLn duydm doktoRa gittim heRşey noRmaL çıktı..genetik yani..hastaLıksa tedavi oLuRm geçeR şekLinde düşünmüştüm ama aRtık biR kapatıcıya ihtiyacm vaR..yaşım küçük fLn biLiyoRm ama geRçekten bıktım bnLaRdann..hocm geçen gün zatn takıyoRm biRde nedn senn gözLeRinin aLtı o kadaR moR demezmii off..:gitme: yaRdm..:S esmeRm bn öyLe beyaz duRmucak şekiLde doğaL duRan,kırışıkLık yapmıcak (zatn kıRışıkLıkta oLsa deLiRRm heRaLsırnaşık şey)hangi maRkaLaRı öneRiRsiniz??

Kader arkadaşım ! guclubacismile
Tıpapıp bu sorunu ben de yaşıyorum da sırnaşık şey (Gülerim ağlanacak halime )

uykusuz kalınca bnm de gözaltı morluklarım çıkıyor iyi uyumak gerek....

kızlar birşey duydum kahvenin telvesiyle elmanın suyunu karıstırıp göz altına sürünce iyi geliyormuss.ben bazen yüzümede sürerim.deneyin bence

elma suyu mu elmanin suyumu ben cok sikayet ederim goz alti morluklarindan ama bence irsi anneminde oyle..:KK43: denemedim sey kalmadi, gecmioo

ee bu kremi kirpik uzatsın die aldım ben zaten yüzüm kıl yönünden zengin göz çevrem özellikle kıllı :/
eee kenarlardaki kıllar uzarsa :/
bi kremi bşiye önerin yahu her yere deil :KK43::KK43:

X