Göz Makyajı gözaltı morlukları:(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ocu

hayatt devam edeerr...
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2010
328
0
seLm ben 16 yaşnda oLmama Rağmen gözLerimiz aLtı çok moR ve çook kötü duRuyoR... bunun sebebi bi hastaLıktan doLayı oLabiLeceğini fLn duydm doktoRa gittim heRşey noRmaL çıktı..genetik yani..hastaLıksa tedavi oLuRm geçeR şekLinde düşünmüştüm ama aRtık biR kapatıcıya ihtiyacm vaR..yaşım küçük fLn biLiyoRm ama geRçekten bıktım bnLaRdann..hocm geçen gün zatn takıyoRm biRde nedn senn gözLeRinin aLtı o kadaR moR demezmii off..:gitme: yaRdm..:S esmeRm bn öyLe beyaz duRmucak şekiLde doğaL duRan,kırışıkLık yapmıcak (zatn kıRışıkLıkta oLsa deLiRRm heRaLsırnaşık şey)hangi maRkaLaRı öneRiRsiniz??

canım öncelikle bunu yaşayan biri olarak hemde beyaz tenli biri olarak :) kafana pek takmamanı öneririm benimde genetik ve kendimi bildim bileli böyle... senin yaşlarında pudra kullanıyordum en zararsızı ve cilde yapışmayanı bence pudra... tenine uygun bi pudra ile bunu halledebilirsin... nivea ideal finish kullanıyorum ben çok doğal hiç ağırlık yapmıyor ben kapatıcının üzerine kullanıyorum ama sadece pudrayla bile güzel ve doğal bir sonuç alıyorum...bayanssulusmile

bende aynı sorunu yaşıyorum, beni yazmış sanki aradaş yaşımıza kadar herşy aynı lütfen bi çözüm yolu gösterinn

göz altı en hassas bölge arkadaşlar sakın pudra kullanmayın göz altı için iyi bir krem kullan öncelikle bide doğal yöntemleri araştırın sonrada iyi bir kapatıcı alın ama purda kullanmayın derim :)
sarı tonlarında bir kapatıcı kullanın mor rengi bu şeklde kapatabilirsiniz :)

canım ben max factör kullanıyordum kapatıcısını ama sonradan vazgectım ben bronz tenlıyım fondoten surdukten sonra kalan kısmını gozume suruyorum guzel oluyor

maybelline in köpük kapatıcısı var. merak ediyorum nasıl bir şey. kullanan varsa paylaşıversin

senn yaşındaykenb bende aynı sorunla karşılaştım hala daha aynı sorun devam ediyor.. avonun kullanıyorum canın 9.90 gbi bi fiyatı var.... hemde ii kapatıyor...

Canım önce doğal yöntemleri kullan biraz salatalık kullan göz altı morluklarına gercekten işe yarıyor. Bendede var ondan biliyorum salatalıkla biraz daha azaldı. Birde garnierin bir ürünü var tam hatırlamıyorum göz altı morlukları için. En son kendi tenine uygun göz altı morlukları kapatıcı sticker var onlarda kullan Sağlıklı günler dilerim. a.s.

maybelline in kopuk kapaticisi gercekten iyi, hafif bir his yaratiyo. Ama benim favorim lancome effacernes longue tenue gozalti kapaticisi. kapaticiligi %100 degil fakat cok dogal duruyo.cizgilerde birikme yapmiyo.kapaticiligini artirmak istedigimde uzerine acik tonlarda bir pudra geciyorum.

Kızlar o morluk bndede var bn aktardan 13 tl ye kayısı çekirdeği kremi aldım böle gece parmk uçlarmla küçük vuruşlarla masaj ypark sürüorum bn yüzüme sürmezdm fondoten ama gözümn altna sürmdn çıkamazdm su anda MAŞALLAH :)) bebek gbi yüzüm oldu ama naşallah vala tekrarlamasın az sey ypmadım morlarım içn...deneyin derm :)) geçmş olsun bebişlerm :)

ay ben de denicem kayisi cekirdegi kreminii. benim morluklarim genetik, yorgunluktan falan degil ama ise yarar umarim bakalim sonuclari yazarim :)

benim de var.. zayıflıktan...salatalık iyi geliyo...kayısı kremi de işe yarıyo...

bi de burda okumuştum bi adet yumurtanın beyazıyla 1 çay kaşığı türk kahvesini karıştırıp göz altlarına uyguladım açtı rengini...kırışıklar bile azaldı..ablam da yaptı..alkisalkisalkis

tşkler kızlar :)) salatalığı denicem ama kayısı çekirdeği kremini kirpik uzaması içinde önermişler tüy çıkartmasın birde ??bilmiyorumkismile

Kızlar o morluk bndede var bn aktardan 13 tl ye kayısı çekirdeği kremi aldım böle gece parmk uçlarmla küçük vuruşlarla masaj ypark sürüorum bn yüzüme sürmezdm fondoten ama gözümn altna sürmdn çıkamazdm su anda MAŞALLAH :)) bebek gbi yüzüm oldu ama naşallah vala tekrarlamasın az sey ypmadım morlarım içn...deneyin derm :)) geçmş olsun bebişlerm :)

dediğin doğruysa hayatta ki en büyük sorunlarımdan birini çözmüş olacağım ama açık konuşmak gerekirse umudum yok:1no2: kapatıcı kullanmaktan,markete bile giderken kapatıcı sürme ihtiyacı hissetmekten bıktım...ki güzelliğime düşkünümdür!!!denizden çıkınca bile hafif sürüryrum valla:1no2:

kızlar bugün araştırma yaparken yosun yağınında iyi geldiğini okudum.10 günde farkı görürsünüz diyodu.. yakın zamanda ya ona ya da kayısı kremine başlıcam..faydası olursa yazarım..:-)

kızlar bugün araştırma yaparken yosun yağınında iyi geldiğini okudum.10 günde farkı görürsünüz diyodu.. yakın zamanda ya ona ya da kayısı kremine başlıcam..faydası olursa yazarım..:-)

yosun yağının bi faydasını göremedim ben arkadaşlar :1no2: iyi geleceğini düşünürek uygulamamın aksine göz altlarımda kızarma meydana geldi ve sanki morluklar daha da yayıldı gibi geldi ve hemen bıraktım senağlama ama bünyeden bünyeye fark var belki benim alerjim vardır bişii diyemicemmm :sm_confused:

ya ne denedıysem benimde aynı yha doktorada gttim bişe yok artık kapatıcıyla idare edıyorum :sinifsinif:

hımm o zaman kayısı çekirdeği kremini deniyeyim hem kirpiklerimde uzar belki.

kızlaaarr bendede aynı sorun var :KK43:(( gercekten bakkala giderken bile kaatıcı sürmek istiyorum....:S
bu kayısı çekirdeği kremi nedir nerden alabilirim bana açıklarmısınız ???

X