Gözaltı morluğu icin prp

Yakamoz65

Saf, merhamet ve asi
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
208
80
37
Merhaba arkadaşlar. 36 yaşındayım. Göz altlarım çökük ve mor. Hasimato hastasiyim ilaçlarımı düzenli kullaniyorum. Ilk dogumumda oluştu bu morluk ve çöküntü. Dün güzellik merkezine gittiğimde oradaki kiz bana prp yaptirirsam giderecegini söyledi. yaptırıp fayda gören var mı. Yoksa boş iş mi. Kalıcı birşeyler ariyorum

Benim doğuştan gozalti morluklarim var. Yaptırıp iyi gelen varsa bende yaptırmayı düşünüyorum. Yorum okumaya geldim kenarda bekleyim.

Merhaba arkadaşlar. 36 yaşındayım. Göz altlarım çökük ve mor. Hasimato hastasiyim ilaçlarımı düzenli kullaniyorum. Ilk dogumumda oluştu bu morluk ve çöküntü. Dün güzellik merkezine gittiğimde oradaki kiz bana prp yaptirirsam giderecegini söyledi. yaptırıp fayda gören var mı. Yoksa boş iş mi. Kalıcı birşeyler ariyorum
Göz altı morluklarınız için en etkili tedavi yöntemi göz altı ışık dolgusu olacaktır.

Prp mesoterapi ışık dolgusu bunlar malesef yeterince işe yaramıyor arkadaşlar gereksiz bence sonuçlara youtubedan canlı videolarla bakabilirsiniz. Göz altı ışık dolgusu sadece biraz çöküklüğü azaltabilir okadar.

X