Makyaj Ürünleri Göz makyajları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yaa çok güzel hele tek tek resimle anlatımlı olanlar!
ellerinize sağlık!

Dumanlı Siyah Göz Makyajı

1.) Öncelikle baz olarak kapatıcı ve pudramız sürülüyor.
2.) Ardından açık kahve veya açık gri farı alt temada kullanıyoruz. Bu aşamada açık kahve daha sıcak bir görüntü sağlarken, açık gri biraz daha soğuk bi hava veriyor makyaja.
3.) Sonra siyah kalemimizle çok kuyruğu olmayan kalemimizi çekiyoruz.Alta ve üste ayrı ayrı uyguluyoruz.
4.) Ardından siyah far devreye giriyor. Öncelikle sürdüğümüz kalemin üzerine siyah farımızı sürüyoruz. Sonra göz bitimine doğru da hafifçe sürülüyor.
5.) Son olarak en zor olan bölüm var tabi, iki rengi ve kalemi yumuşak yuvarlak uçlu bir fırça ile birleştirip o dumanlı havayı, buğulu gözleri elde ediyoruz.

benim gözlerim çekik ve küçükk benim bunun kadar güzel olmaz kiiiiiiii !! :/

Son düzenleme:
bu makyajı yapabilmeyi çok isterdim

yaaa ben yapıyorumda noluyo,cilt yağlı olduğuundan göz kapağına toplanıyo çizgi gibiii bide alt kirpik dibine siyah kalem süremiyorm, gözüm kendi kendine yiyoooo varmıdır bunun bir hal çaresiii?????

gerçekten de über modeller var elceğizlerine sağlıııık tatlımmm

buğulu göz makyaajı ve gölgelendirmeleri çok seviyorum. göz pınarının yukarsına doğru çkan beyaz aydınlatma çk hoşuma gidio

Göz makyajı bazları var farın göz kıvrımlarında birikmemesi için
Far bazı diye de geçiyor
Ya da pudra sürülebilir ama far bazı kadar uzun süre dayanmıyor

ya arkadaşlar makyajlar çok güzel o bi tarafa ama bu kızların göz renkleride çok güzel yeşil göze yapılan yeşil makyaja ayrıca bayıldım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…