Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( gece makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gece makyajı )

• Ankete Katılan
    407
  • Anket Kapalı .
valla ben de sayenizde gece makyajı yapmayı öğrendim ama hala sıradan kalmış:))) bir daha olursa yine katılcam:)

Ben yarışmacıyım demek serbest ancak şu numaralı makyaj bana ait demek yasak öyle mi?

Evet evet tekrar yapalım bende katılmak istiyorum
Bu arada arkadaşların ellerine sağlık hepsi de süper olmuş, 10 numaralı makyajda takma kirpik olması gözleri ön plana çıkarmış, haliyle maskara kullanmak pek bir zordur gece makyajında, isabetli bir karar vermiş arkadaş onca fardan sonra maskara kullanmak gerçekten riskli oluyor kirpikler çok uğraştırıyor O nedenle ben oyumu işciliğe verdim en iyi maskara sürene

Hayırlı olsun

7. 10 numaralar muhtesem..
Göz makyajı bence makyajın en önmlilerinden.. Gece makyajı konseptıne uygun aday 7 numara ya verdım..)
Bu arada hanımlar gözlerınız cok güsel masallh.. Bu kk ne cevherler var

Gözlere mi baksam makyajlara mı bilemedim ellerinize sağlık kızlar. Oyumu 10 numaraya verdim harika olmuş

Sadece gözlerini gördük ama belli ki adaylarımız çok güzeller maşallah nazar değmesin

1- 7-10 iyi içlerinden en iyi 10 numara.....ama katılsaydı . fallenangel in ki en iyisi olurdu...

Woww hepsi birbirinden güzel.Ama 10 numara ayrı güzel.Herkese başarılar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…