GÖZ MAKYAJI TEMİZLEYİCİ ÖNERİNİZ ???

maybelline in çift fazlısını kullandım ama gözlerimi acayip yaktı flor mar deneyeyim dedim ve memnun kaldım o da çift fazlı ama göz yakmıyor

Kesinlikle Loreal Paris Üç Etkili Makyaj Temizleme Suyu. Benimde gözlerim çok hassas, gözümün içine suyu kaçtığında bile yakmıyor:)

Tüm makyajımı makyaj yapmaya ilk başladığım günden beridir Bebak acıbadem makyaj temizleme sütüyle çıkarıyorum. Gözde buna dahil. Hem kirpiklerime hemde cildime oldukca faydası olduğuna inanıyorum. Bir yandan makyajımı kolayca temizlerken bir yandanda cildime bakım yapıyorum. Çok çok eski bir tarihi geçmişi olduğunu ve çok eskilerinde makyaj çıkarmada ve cilt bakımı için bu markaların ürünlerini kullandığını biliyorum.. Nemlendircisiniden de aynı zamanda memnunum.. Bir ara gaflette bulunup oriflame göz makyajı çıkartıcı almıştım ancak göz çevremdeki yağ bezelerini fark eder etmez çöpe gitti 2 pakette almıştım üstelik indirimde denk geldiği için. Sonra anladım ki ne varsa doğal şeylerde var, aynen buna devam ettim, ediyorumda..

Uzun süredir makyaj yapmıyorum. Kuaför de makyaj yaptırdım günlerce şiş gezdim epeyidir makyaj almıyorum.

benimde gözlerim çok alerjik birçok marka denedim loreal alerji yapmadı dene deneye uygun olanı buluyorsun

Acı badem sütü ve avonun göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum. İkisinden de çok memnunun. Özellikle acı badem sütü kirpiklerimi besliyor.

Doğal kayısı yağı kullanıyorum, hem göz çevreme iyi geliyor hemde makyajımı siliyor. Ama göze kaçırmamak lazım :)

oriflamenin suya dayanıklı makyaj temizleyicisi gayet güzel .. cildim ve özelikle gözlerim benimde hasastır.. bundan gayet memnunum ocak katoloğunda 11 liraya inmiş..

bebek şampuanı zeytinyağı ve su karıştırın en doğal makyaj temizleyici arkadaşlar

Canım niveanin beyaz bi urunu var goz makyaj temizleyici fiyati da uygun ben onu kullaniyorum kesinlikle kalinti birakmiyor ama gozumu yakiyor biraz.

En cok kullanmak istedigim goz makyah temizleyici ise the balmin boyle vazelin gibi krem gibi bi urunu var cok istiyorum ama ne zaman gratise gitsem kalmamis oluyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…