Makyaj Ürünleri Göz makyajı bazı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canım marka veriliyor mu bilmiyorum ama "put a lid on it " diye araştır bulursun. Mükemmel bir ürün. Benimde çizgi halini alıyordu far akşama kadar. Şimdi hiçbirşey olmadan mükemmel bir şekilde kalıyor. Eyeliner falan sürüyorsan onlarında kalıcılığı artıyor. Ayrıca farların gerçek rengini kullanabilmeni sağlıyor.

Teşekkür ederim the balm markasınınmış. Fiyatı nedir acaba

Teşekkür ederim the balm markasınınmış. Fiyatı nedir acaba
Şu an 40 tl ama ben indirimden almıştım geçen sene 17 tl ye. 1 sene oldu kullanmaya başlayalı daha yarsını bitiremedim. Nw mübarek birşeyse kullandıkça artıyor :) Eğer daha uygun birşey arıyorsanız ona da örnek verebilirim ama onu kullanmadığım için kalitesi konusunda yorum yapamam.

Aslında daha uygun olanı tercih sebebim olabilir

essence i love stage eyeshadow base birde bu var tatlım. Bu da şu anda 9,25 tl. İyi yorum yapan da var kötü yorumda. Ben kullanmadığım için yorum yapamıyorum ama eğer biraz paraya kıyarsan the balm olanı öneririm. Rahat 2 sene kullanırsın.

Aslında haklısınız
Hergün makyaj yapmıyorum. Paraya kıyıp kalitelisini alıp 2 yıl kullanmak daha mantıklı.

Bayram olduğu için indirim var şu an, ama o üründe var mı varsa da mağaza çalışanları bırakmış mıdır bilmem, ne hikmetse sabahtan (10'da) ürünler tükenmiş oluyor.
Teşekkür ederim muhtemelen tükenmiştir. Yinede şansımı deneyeceğim

Hergün makyaj yapmıyorsanız çok daha uzun süre bile kullanırsınız.

belli bir ömürleri var o ürünlerin yalnız.. bir de göz bu sonuçta.. put a lid on it bende de var.. güzel bir ürün.. ömrü 6 ay ya da 12 aydı yanlış hatırlamıyorsam..

Bende flormarınki var ve essence inki ikiside ortalama hatta essence inki daha çabuk sabitleniyor fiytına göre performansı iyi bence

bende the balm önerebilirim kapatıcısı time balm ı kulanıyorum çok memnunum göz bazı kullanmıyorum bu kapatıcıdan sürüyorum elinde hiç yoksa kullandığın fondotenden bile sürsen olur üstünede pudra geç baz gibi olur

essence yi kullanıyorum ben ve memnunum, bilgin olsun

Bende flormarınki var ve essence inki ikiside ortalama hatta essence inki daha çabuk sabitleniyor fiytına göre performansı iyi bence
flormara baktım ama kutusu çok küçük göründü gözüme
Essence ye bakacağım teşekkür ederim
fondöten kullanmıyorum gözeneklerim hemen kapanıyor ama pure beauty bb krem tavsiye ettiler sanırım onu baz yerinede kullanabilirim

bb krem de olur bende fondoten kullanmıyorum yine the balmın balm shelterını kullanıyorum indirim oluyor yüzde 50 genelde makyaj ürünlerini hep indirimden alırım. normal krem bile sürüp üstüne pudra geçip üstüne far sürsen olur baz gibi önemli olan far ın altında bi astar olması

Açıkçası eyeliner rimel ruj sürüp çıkan biriydim. Son 1 aydır daha ayrıntılı yapmam gerektiğini düşünmeye başladım. Saçlarımı sarıya boyattım. Sürekli makyaj istiyor oda. Çok anlamıyorum neler almam gerekir bilmiyorum. Araştırıyorum elimde birkaç ana malzeme olsa yeter sanırım

ten makyajı şart hafif bi bb krem yeterli olur yüzündeki renk eşitsizliğini giderse yeter günlük makyaj için rimel eyeliner ruj hafif allık bunlar bencede yeter ben far kullanmam pudra ile de sabitlersin rimmel in pudraları hem uygun hem yapısı güzel transparan da alabilirbin bende de bu tür bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri dolu var artık bozulmaya başladı kendimi fnenleyip almıyorum elimdekileri bitirmeye karar verdim hep yeni çıkarları denemek için alıyordum bu da kötü bi huy

Bende de son aylarda çok heves başladı. Kendimi zor tutuyorum

Bugüne kadar uygun fiyatlı olsun yüksek fiyatlı olsun bir dolu far bazı denedim ve kullandığım en iyisi kesinlikle Urban Decay Primer Potion fiyatı ilk başta yüksek geliyor ama kullanınca verdiğim her kuruş helal olsun diyorum.
Uygun fiyatlı ürün arıyorsan Yves Rocher'ın far bazı da çok iyi iş çıkarıyor.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…