Göz Makyajı Göz Kalemlerimiz (Resimli)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
e benden de olsun madem:)

1000747b.jpg

emily kalemlere bir yığılma görüorum kızlar herkeste,ben de çok sewerek kullanıyorumhihoyyyt

sağol TUGGCE hep beraber sürüp sürüştürüp gezelim inş.bayanssulusmile
orchidea sen de iyi günlerde kullan şekerim... maşallah hepimizde bir sürü kalem var kaydirigubbakcemile3

çok kaygan valla çok seviyorumda yazmıstım buraya alix avienin siyahı daha güzelmişş

canım flormarı da öneririmsengözlerimebaksanab
sağol TUGGCE hep beraber sürüp sürüştürüp gezelim inş.bayanssulusmile
orchidea sen de iyi günlerde kullan şekerim... maşallah hepimizde bir sürü kalem var kaydirigubbakcemile3

inş canımmbuyrunnnnnnnnn

benim yollladığım resimde sağdan altıncı flormarın simli siyahı o da çok güzel :1closedeyes:

emily bir numara ya

özellikle parlement maviye bayılıyorum(Sondan ikinci)

onu göz altınıza gümüş rengini de(sonuncu) üstüne sürüyorsunuz süper oluyor gözleriniz:)

aa kmse koymams bnm yeslmsi bi mavi var gözlermn rengi :) emily marka ama b tane olduu içn koymıcm

Uploaded with ImageShack.us

Eveeet tam bir göz makyajı tutkunu olarak resim koymamak olmaz :) Öncelikle resim paylaşan herkese tşk.ler, hepinizin çok güzel cicileri var... zemuszemus

Ben göz makyajına çok düşkün olduğumdan biraz fazlaca aldım ama inanın hepsini kullanıyorum, bir tek Emily kalemlerini ben çok sevemedim...Sadece soldan 6. olanı beğeniyorum diğerleri gözlerimi sulandırıyor sanki?
Göz kalemlerinin yanı sıra MAC fluidline ve Bobbi Brown jel eyelinerlarımı da koydum, onlar favorilerim boshayallersmile

MAC kalemler hepsi karanlıktan siyah görünmüş ama koyu lacivert, mor, siyah ve siyahımsı yeşil asıl renkleri...

opuyorumnanaktan

Uploaded with ImageShack.us

Eveeet tam bir göz makyajı tutkunu olarak resim koymamak olmaz :) Öncelikle resim paylaşan herkese tşk.ler, hepinizin çok güzel cicileri var... zemuszemus

Ben göz makyajına çok düşkün olduğumdan biraz fazlaca aldım ama inanın hepsini kullanıyorum, bir tek Emily kalemlerini ben çok sevemedim...Sadece soldan 6. olanı beğeniyorum diğerleri gözlerimi sulandırıyor sanki?
Göz kalemlerinin yanı sıra MAC fluidline ve Bobbi Brown jel eyelinerlarımı da koydum, onlar favorilerim boshayallersmile

MAC kalemler hepsi karanlıktan siyah görünmüş ama koyu lacivert, mor, siyah ve siyahımsı yeşil asıl renkleri...

opuyorumnanaktan

kalemlerin çok güzel tatlım,güle güle sür sürüştürhihoyyyt

X