Göz Makyajı Göz kalemi ve maskara. .

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

_M_e_R_v_E_

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
212
3
Kızlar hiç akmayan bulaşmayan kalıcı koyu fiyatı uygun siyah göz kalemi sitede bi kaç tane buldum ama karar veremedm hangsi en ii olanı onlarıda yazıyım (oriflame beatuy kajal göz kalemi , flormar altın sarısı kaplı siyah göz kalemi , flormar ultra black , pastelin siyah kalemi , avon asansörlü simsiz siya g. kalemi(bnu interetten bulamadım) ) ve kirpiklerim baya uzun iyi ayıran kıvıran topaklanma yapmayan ve dolgun gösteren maskara arıyorum yardmcı olursanız sevinrim

Ben avonu rimellerini parlatıcılarını falan sewiyorum.)

Su yeni cıkan 3etkili rimelini cok beqendim 1tane bitirdm 2.ye basladım.) spectra lash kirpikleri baya belirqin yapıyor.)

bu saydığın göz kalemlerinin hepsini kullandım sayılır nerdeyse hepsi akıyor canım malesef..akmayan iki kalem var birisi beyu diğeri carmina (internet sitesinden satış yapılıyor bak derim) Rimel olarak LOREAL telescopic ve pastel waterproof renkli rimeller benim olmayan kirpiklerimi bile ortaya çıkaran yegane iki üründür kendileri :)

Göz kaleminde siyah renkte Flormar'ı tavsiye ederim.Ultra black serisi.Anladım ki bugüne kadar bosa zaman ve para harcamısım.Tek kötü yanı zor cıkıyor olması.Estee Lauder kullanmıstım gerçi o hepsinden daha zor cıkıyor.Rimel olarak da eskiden tek ürün alırdım ve fiyatı yüksek olurdu genelde beklentimi karsılaması için.Şimdi iki ürün hatta 3 ürünü birden kullanıyorum.İlk katı Beyu beauty queen volume (turuncu tombul)sürüyorum.Bu ürün tek basına da yeterli gelebilir aslında beklentine göre değişmekle birlikte.Sonra Maybellyn'in en son cıkan one by one express rimelini sürüyorum.Bu fırcasından da anlayacağın üzere tek tek ayırıyor kirpikleri.Ben denemeden alıyorum artık rimelleri.Sen deneyerek daha raht görürsün.

rimel olarak loreal 4d gece siyahını kullanıyorum çok memnunum başta sürmeyi pek becerememiştim sanırım şimdi öğrendim süper oldu kirpklerim :) göz kalemi için tavsiye yapamıcam malesef ne kullandysam aktı alix alien kullanıyorum şu an o da akıyor :KK43:

ikizim de bu dertten muzdaripti. sormuş sorusturmuş ve sonuç carmina:) en phalısından en ucuzana kadar en iyi ,akmayan gözkalemi carmina imiş :) ben kullanmıyorum carmina yorum yapamıcam ama bi dene istersen :KK66:

bende carminanın 2 serisinin göz kalemi var ve hiç memnun kalmadım.carminanın rimeli de çok berbat.satıcının lafına inanıp bir sürü carmina ürünü aldım çok hüsran resmen :KK47: mystical eyeliner kalemi daha yumuşak bir kalem ama yine de akıyor.rimel olarak da şu an çok ünlü max factor false lash effect'i kullanıyorum ama öyle aman aman bir rimel değil:KK20: kirpiklerimin uzunluğu normal kıvırıcı kullanmadan bu rimel pek etkili değil.ama kıvırıcı kullansan bile bir süre sonra kirpiklerin düşüyor ama kıyaslama yaparsam max factor masterpiecemax'a göre daha dolgun sonuç veriyor.

X