Göz Makyajı Göz kalemi ve Lens

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

merve371

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
10
0
Ben 1 aya kalmadan lens alıcam.(Gözlerim bozuk da)Bu lensleri gözümde takılırken göz kalemi ve rimel sürsem bi şey olur mu?Göz kalemini sadece gözümüm alt tarafinın içine sürüyorum.Gennellikle sabah okula giderken yapıyorum ve öğlen gelince makyajı temizliyorum.Bu göz kalemin lense bi zararı olabilir mi?

önce lensini tak makyajını yap
sonra lensini çıkar makyajını sil.
göz kalemi rimel far zarar vermez.uzun tırnakların varsa lensi takıp çıkarırken zarar verebilirsin dikkat et.

Lensi çıkarmadan silersem sorun olur mu?Çünkü alacağım lensler 1 hafta boyunca gözde kalabilenlerden.Yani her gün çıkarmak istemiyorum.

Lensi çıkarmadan silersem sorun olur mu?Çünkü alacağım lensler 1 hafta boyunca gözde kalabilenlerden.Yani her gün çıkarmak istemiyorum.

onu bilemem canım ben kozmetik amaçlı renkli numarasz lens kullandm ama bence çıkarsan daha iyi nasıl uyuyacaksın ki onlarla bilemiyorum yani...

lensi temizlediğin sürece sorun olmaz... ben 3 aylık lensi 6 ay bile kullandım temiz kullandığım için...

Sorun olmuyor canım 1 haftalıkta gözündeyken sil, yap. :KK31: Tek problem denize girmek bu meretlerle gerisi çok rahat sorun olursa sor :KK14:

X