Makyaj Ürünleri Göz fırçaları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

gncaesen

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2014
56
3
Merhaba arkadaşlar göz makyajlarına ilgim arttı bu aralar yani farlara bana fırça önerir misiniz öyle aman aman makyaj yapmayacağım böyle her iş görebileceğim bir fırça?

Merhaba arkadaşlar göz makyajlarına ilgim arttı bu aralar yani farlara bana fırça önerir misiniz öyle aman aman makyaj yapmayacağım böyle her iş görebileceğim bir fırça?

canım ben de öyle bi fırça arıyorum eğer bulursan yada burdaki arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim

Ucuz olsun derseniz ecotools fırcalar, 30 lira veririm derseniz real techniques derim kesinlikle, misal bi karıstırma fırcası birde ince uclu alırsanız baska ihtiyacınız olmaz.

Evet ecotools ucuz online sitelerde 5 fırçası 30 tl civarı baya baya işini görür, RT göz fırçası seti çok da kullanışlı değil malesef :/

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben real techniques, sigma ve zoeva fircalarini kullaniyorum gayete memnunum.... Real techniques fircalari migroslarda var sanirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…