goz cevresi kirisiklarina onleminiz ne?

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
30 yas alti olup ta goz cevresinde ilerde olusacak kirisiklara karsi onlem alan var mi? yani kirisikliklari geciktirmek icin neler yapiyorsunuz? kullandiginiz ve fayda gordugunuz yontemler nelerdir?

Valla canim ben bugday yagi+omega 3 ampul ve evigen ampul karisimini hafif masajla her gece uyguluyorum ve daha evvel kullandigim bir kac gozalti kreminden daha faydali buldum.Son 4 aydir kullaniyorum tum yuzume uyguluyorum ve cok memnunum.Bende ne tuylenme yapti ne de goz altlarinda yag bezecigi olusturdu.Kuru ciltlilere kesinlikle oneririm.

kendi yasina uygun bir goz kremi al bence bu yaglari goz icin kullanma taraftari degilim

30 yas alti olup ta goz cevresinde ilerde olusacak kirisiklara karsi onlem alan var mi? yani kirisikliklari geciktirmek icin neler yapiyorsunuz? kullandiginiz ve fayda gordugunuz yontemler nelerdir?

gelecek korkusu bende aynı senin gibi düşünüyorum. göz altlarımda hafif mimik çizgileri oluşmuş durumda onlar derinleşmeden önnlem almak istiyorum. clinique in göz altı kremini öneriyor arkadaşlarım araştırdım biraz. bizim yaşımıza uygun 20 li yaşlardan itibaren kullanım için uygun diyordu açıklamasında. fiyatı 85 ytl. idi. biraz pahalı ama. göz ltı kremleri uzun zaman gidiyor. bir bak istersen. a.s.

s.a bende qözcevresi için krem kullanmak ,istiorum ama yaşın erken kimide kullan diyo arada kaldım qözcevremde cizqiler kazayakarı biraz belirğinleşti kullanıyım diyorum sonra korkuyorum ya cizğiler daha fazla velirginleşirse diye ofs bayan olmak bakımlı olmak ne kadar zor

evet bayan olmak zor.ama daha çok gençsin şimdiden bunları düşünüpte strese girme.

düşünmeden,de olmuyoki:KK43: ben fazla pimbirik bir insanım zeytinyağımı sürsem cildime seda sayan yüzüne zeytinyağı sürüyomuş kafamçokkarıştı

:S.A kızlar acaba zeytinyağını yani soya yağını cildimize uygulasak özellikle qözcevresine uyguluyablirmiyiz acaba gerginleşitirirmi o ince cizgileri.yok edermi?:uhm:

X